2737
2739

درد شکم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ من پریودیام بی درده ولی اون ماه از یک هفته قبل پریود واقعا درد شدید داشتم 

راستی اون ماه قرص و آمپول زده بودم

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
امپول چی؟ برای بارداری؟

هاش سی‌جی و هاش ام‌جی

بله

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
الهی انشالله که این ماه دامنت سبز بشه عزیزم  دامن همه چشم انتظارا سبز بشه  خودم چشم انتظ ...

منم کیست دارم همیشه پریودی هام نا منظمه ی تایمی خودش منظم میشه امکانش هست که باردار نشم من تازه دارم اقدام میکنم 

2740
عزیزم مبارکت باشه  انشالا بسلامتی بغل بگیری برای منم دعاکن بشم زودتر  چند هفته ای الان؟

مرسی مهربونم ان شاالله شماهم بارداری چندروز گذشته ؟ یک هفته از موعدت گذشت بی بی چک بذار

من الان هفت هفته

منم کیست دارم همیشه پریودی هام نا منظمه ی تایمی خودش منظم میشه امکانش هست که باردار نشم من تازه دارم ...

انشالله که باردار میشین عزیزم تو همین نی نی سایت دیدم خیلیا با وجود کیستم باردار شدن 

شما قبل از اقدام یه سونو میدادین که ببینید کیست رفع شده یا نه انشالله که این ماه باردار باشین عزیزم 

ولی یه دکتر زنان باید میرفتین که از وضعیت کیستتون بهتون بگه