2752
2734
عنوان

کاش یارانه حذف بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 82 پست

بخدا عقل ندارید راحتید

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فعلا که اصل کاریا مالیات نمیدن دکترا وکیلا طلافروشا 

اینو از کجات درآوردی 😐😐

این مشاغلم مالیات میدن 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
نفری300

خب واقعا۳۰۰ تومن ارزش اینو داره ک منت سر مردم بذارن؟ بعد میگن ما یارانه میدیمو کلی همه چیو گرون میکنن

باور کن نفری ۳۰۰ پول یه وعده غذاته!استارتر راست میگه حدف یارانه به نفع مردمه

خب واقعا۳۰۰ تومن ارزش اینو داره ک منت سر مردم بذارن؟ بعد میگن ما یارانه میدیمو کلی همه چیو گرون میکن ...

خب یارانه حذف کنن همه چی ارزون میشه؟ اگه بشه ک عالیه ما راضی هستیم

🕊✌🏻
کی گفته پزشک مالیات نمیده؟نصف درامد پزشکا مالیات میبره!لطفا بدون تحقیق صحبت نکنین

اینایی که با فرغون پول میبرن خونه و از مریض پول نقد میخوان توریستن؟

خدایا یا منو لاغر کن یا دوستامو چاق کن   
الان که بیشتر شده..اما خب همینطوری چند برابر قیمت همه چی رفته بالا...بازم یارانه به جایی نمیرسه‌..

دقیقا بنظرم حذف بشه بهتره

ولی خب چه کنیم مملکت گدا پروری هستیم فک میکنن یارانه کمک کننده اس