2737
2734
عنوان

عید مزخرف ما

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 28 پست
خیلی زیاد خیلی جالبه دیروز حالا میگه اعتماد نکن به پسر من از اون طرف میخواد ذهن منو درگیر کنه

ب حرفش گوش نکن زندگیتو ازهم میپاشه ازاون ادماس ازهرطرف بادبیاد میره اززندگیت دورش کن ارامش میادبرات 

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
من نمیگم دروغ میگه میگم شاید اقاپسرتون خودش سوزونده به هرحال خودت بهتر میدونی شایدم کار مادرشوهرت بو ...

آخه چرا باید صورتش بسوزه بچه خیلی محتاطی هست اصلا سابقه نداره ما هم بودیم اونا تو آشپزخونه بودن من چون اخلاقش رو میدونم یک لحظه بچه رو تنها نمی‌ذارم باهاش فقط رفتم لباس عوض کنم باباش هم سرویس بهداشتی بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم خودش میگه زده مادربزرگه زیر بار نمیره ولی قبلا چند بار بچه رو زده 

اگه لپ سمت راسته بچتون سوخته کار خود بچت بوده

ولی اگه لپ سمت چپ پچته کار مادربزرگه بوده( البته اگه مادربزرگ راست دسته)

چون آدم فندک رو با دست راست روشن میکنه

ب حرفش گوش نکن زندگیتو ازهم میپاشه ازاون ادماس ازهرطرف بادبیاد میره اززندگیت دورش کن ارامش میادبرات& ...

کاش میشد واقعا یعنی همه از دستش فرارین اینجا هم هستیم چون بهش احتیاج دارن گفتن بیاد والا هشت ساله بوده راهش نمیدادن اینجا

جالبه همیشه دعوا درست میکنه شوهرم میگه تقصیر تو بوده یک چیزی گفتی حالا این سری من که چیزی نگفتم 

2728
اگه لپ سمت راسته بچتون سوخته کار خود بچت بوده ولی اگه لپ سمت چپ پچته کار مادربزرگه بوده( البته اگه ...

فندک خاموش بوده من فکر میکنم میخواسته از دستش بگیره و بترسوندش کلا یک دفعه حمله میکنه کار همیشگیش هست تو تاپیکهام هست پسرم نشسته بود بازی می‌کرد یک دفعه حمله کرد زدش سری پیش خیلی حسادت داره بهش نمیدونم چرا

2740
آقا یجوری عکس بده چپ و راست صورت رو بتونم تشخیص بدم چه بد سوخته خدااا

سمت راست صورتش هست الان خوابه اینم دیشب گرفتم دلم داشت می‌ترکید گفتم بمونه ولی من حدسم اینه خواسته بترسوندش خورده بهش چون اون شب خیلی دستپاچه و هول بود حتی شوهرم پرسید میخواست ماست مالیش کنه خود شوهرم میگه کار خودشه چون چند بار بچه رو زده الکی 

سمت راست صورتش هست الان خوابه اینم دیشب گرفتم دلم داشت می‌ترکید گفتم بمونه ولی من حدسم اینه خواسته ب ...

آخی الهی، من توی زمینه پزشکی قانونی کار میکنم ظاهر زخم نوع فشار که ببشتر به سمت پایینه و سمت راست بودن بیشتر احتمال رو میده به اینکه خود کودک گذاشته رو صورتش

حالا اینکه حواسش نبوده، دستش خورده، یا خواسته ناگهانی بلند شه بدوهه در بره اینجوری کرده مشخص نیست

بهر حال پماد ترمیمی بزن جاش نمونه و فندک رو هم از پسرت بگیر، بازی با آتش بسیار بسیار از نظر روانی روی پسر بچه ها آثار بدی داره ممکنه تبدیل به آتش افروز بشه

آخی الهی، من توی زمینه پزشکی قانونی کار میکنم ظاهر زخم نوع فشار که ببشتر به سمت پایینه و سمت راست بو ...

دقیقا کنار گوشش هست سمت راست من احتمال میدم خواسته از دستش بگیره یک دفعه خورده به صورتش ولی مادره زیر بار نمیره کلا از نظرش من یک مادر بیخیالم که بچه ام رو تربیت نکردم روزی صد بار باید کتکش بزنم که مادر خوبی باشم فحشش بدم تحقیرش کنم میدونی خسته ام از این وضع 

فندک کنار گاز بوده جایی که مهمون هستیم برداشته به خدا چند بار تذکر دادم بهش همیشه شمع اینا روشن میکنه ولی بیشتر نه 

دقیقا کنار گوشش هست سمت راست من احتمال میدم خواسته از دستش بگیره یک دفعه خورده به صورتش ولی مادره زی ...

سی دی های تربیت صفر تا ده سالگی دکتر هلاکویی رو از انتشارات باما تهیه کن، حس میکنم مطالعه زیاد نداشتی

سی دی های تربیت صفر تا ده سالگی دکتر هلاکویی رو از انتشارات باما تهیه کن، حس میکنم مطالعه زیاد نداشت ...

واسه چی به این نتیجه رسیدی؟ 

چون به بچه امر و نهی نمیکنم دعوا نمیکنم ؟ مادرشوهر من بچه رو یک حیوان میبینه که فقط با کتک تربیت میشه