2733
2734
الان بشینم تعریف کنم اووووو خستم همین دیگه نمیخام درموردمشکلاتم حرف بزنم 

به اندازه من نمیشه مطمئنم منم بارها خودزنی کردم خودکشی کردم از بس تو فکر مرگ بودم خدا بیمارم کرد الانم دیابت دارم قندم همیشه بالا هر ان ممکنه بزنه جاییم منو بکشه چشامم ضعیف چون بیماری آلبنیسم هستم و هریه مدت چشام ضعیفتر میشه احتمال کور شدنم خیلی بالاس تنبلی تخمدان دارم باعث پیر شدن زودرسم میشه و کسیت و زخامت رحم یبارم کیست هشت سانتی داشتم یبارم پیچیدگی تخمدان که عمل کردم از شدت درد جونم بالا اومد مشکلات روده و معده دارم چندبار اندوسکپی انجام دادم همش درددای شدید مشکل روحییییییییی شدید شوهرمم معتاد شیشه‌ای همش کتک توهم کل زندگیم زجره اینم یه تیکه رییییز از زندگیم

حرفی برای بیان حالم پیدا نکردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نره به درد نمیخوره، روانشناس برای کسی خوبه که میخواد شرایط رو تغییر بده و از نو بسازه ...و نیاز ب ...

نگفتم روانشناس گفتم روانپزشک 

کسی که به خودکشی فکر میکنه قطعا نیاز به دارو داره چون ممکنه اقدام کنه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

یه چیزی به اسم باور وجود داره و اینکه فلسفه شما از زندگی چی باشه و الان شرایط زندگی شما جوریه خیلی چیزا تاثیر داره که قطعا روانپزشک و روانشناس کمک میکنه که رو به بهبودی بری نه فقط با یه جلسه به هر حال این دنیا رنج زیاد من که دارم اینو برات مینویسم تهدید به قتل میشم ازار روحی میبینم اما به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی اون دنیای خودمو واسه ادمای بی وجود این دنیا نمیسوزونم به هر حال هر کسی اعتقاداتی داره من به چیزی که خدا راجع بهش هشدار جدی داده ایمان دارم خودکشی نمیکنماون ادم بالخره باید ادب بشه فعلا که دور دور ایشونه اما هر ا می یه زمانی داره روز اونم میرسه که تنبیه بشه من خودمو نه می کشم نه از ارزوهام دست میکشم زندگی یعنی مبارزه کم بیاری یعنی باختی صبر میکنم وبه خدا واگذار میکنم و برای ارزوهام تلاش میکنم فکر کن یه نفری هست به من میگه باید تو خونه باشی با ۳۱ سال سن با مدرک ارشد یه رشته دیگه ثبت نام کردم که برم دانشگاه منو تهدید میکرد پدرم اذیت میکرد که من نرم میگه نباید بری با بدبختی و یواشکی میرم چون ادم عوضیه اذیت میکنه و کلا اذیت شدم خیلی اما خودکشی نمیکنم به اندازه کافی اذیت شدم دیگه نمیخوام اون دنیا هم بدبختی بکشم

2742

عاشق یکی شدم تو سن کم مجازی بود که بعد اون کل مووووهام ریخت کچل شدم استرسای شدید گرفتم چندماه خودمو تو خونه زندونی کردم همه بازیم دادن همه عذابم دادن همه کتکم زدن تو اندازه من مشکل داری،؟

نگفتم روانشناس گفتم روانپزشک  کسی که به خودکشی فکر میکنه قطعا نیاز به دارو داره چون ممکنه اقدا ...

آها.چه جالب..البته معمولا کسی که زیاد به خودکشی فکر می‌کنه شخصیت بسیار ضعیف و ترسویی داره همون روانشناسم می‌تونه کمکش کنه...

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
چی دیدی به من بگو

هیچ وقت ب خودکشی فکر نکن من هرکی که ب فکر کشتن خودش می افته میگم چیز خوبی نبود خیلی بد بود شاید بگین دروغ میگم این ی هشدار بود برامن.اما الان ذهنم ارومه خدا داره برام جبران میکنه تو اروم باش ب چیزای بد فکر نکن 

2740

تو فقر شدید زندگی کردم ترک تحصیل کردم رویا هام ارزوهام به باد رفت اخرین ازمایشم زده انگار کلیه‌هام کبدم ازکار افتاده هنوز شوهرم منو نبرده برای دکترم بدبخت تر از منم مگه هست چندروز پیش چون گفتم کت دوس دارم بخرم شوهرم انقدر فشار روحی شدید بهم وارد کرد که دستمو باتیغ زدم همجا شد پر خون خوبه رگم زده نشد بعدش کتکم زد من بگاااااااا رفتم 

عاشق یکی شدم تو سن کم مجازی بود که بعد اون کل مووووهام ریخت کچل شدم استرسای شدید گرفتم چندماه خودمو ...

😂😂😂عزیزم من کلی مشکل دارم که اینی که تو گفتی مسخرس مثلا من الان 19سالمه یه ماهه عروسی کردم شوهرم کلی بد اخلاقه دوسم نداره کتکم میزنه خودمم بیمارم کلی استرس اسطراب درد معده وکلی چیز دیگه که حالم بهم میخوره ازشون بگم