2733
2734
عنوان

اسم پسراش:کارون و کاسپین

226 بازدید | 15 پست

نظرتون؟

اسم بچه های یه فمینیست تو اینستا😐

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝

اسم اصیل ایرانی گذاشته دیگه مگه چیه

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قشنگه خوشم اومد

یه هنرمندی هم بود اسم دختراشو گذاشته بود افرا و سپیدار اونم بسی باکلاس بود

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
اسم اصیل ایرانی گذاشته دیگه مگه چیه

اشکالی نداره ولی برام جالب بود نشنیده بودم تاحالا🥲

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
یاد اسپری خوشبو کننده دستشویی کاسپین افتادم:)

🫠😂😂😂بیچاره

کارون قشنگه  هامونم دوست دارم ولی کاسپین نه

کارون قشنگه واقعا؟

اتفاقا من کاسپین بهتر میتونم تحمل کنم