2733
2734
عنوان

تاحالا خواستین واسه شوهراتون صرفا زن باشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 72 پست
خب منم‌همینو میگم   اینجا خیلیا میخوان مادرباشن  دختر باشن هیج‌وقت‌نیمخوان شریک زندگی با ...

این برچسب‌های مادر و دختر و خواهر بودن‌ها رو قبول ندارم

مگه مادرها همه‌ی زندگیشون قربانی میکنن یا خواهرها یا دخترها

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
گلم تجربه شد برات بعد این دستت میاد

صدر در صد😉

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خداروشکر انتخابت درست بوده ولی شناخت یه نفر زمان زیادی میخواد ازدواج از نظر من همون هندونه در بسته ا ...

همسرم دوبار ازم خواستگاری کرد گفتم نه پارسال اردیبهشت ماه مجدد خواستگاری کردگفتم بزار فرصت بدم به هردومون چون شناختی ازش نداشتم ولی خیلی تعریفش میدادن ماحتی تو دوران اشنایی هم یه جاهایی تفاهم نداشتیم گفتم نه باز فرصت خواست وخداروصدهزار مرتبه شکرمیکنم و دعای روز و شبم اینه خدا از عمر وجونی من به همسرم ببخشه شکرمیکنم خدارو که انتخابم وتصمیم درست بود انشالله که شماهم بهترین تصمیم رو درباره بهترین فرد داشته باشی

این برچسب‌های مادر و دختر و خواهر بودن‌ها رو قبول ندارم مگه مادرها همه‌ی زندگیشون قربانی میکنن یا خ ...

مگه من گفتم قربانی؟ 

گفتم یا نقش 

یانقش یک قربانی کسی که ترحم‌میخره

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2728
همسرم دوبار ازم خواستگاری کرد گفتم نه پارسال اردیبهشت ماه مجدد خواستگاری کردگفتم بزار فرصت بدم به هر ...

خوشبخت و عاقبت بخیر باشی ممنون عزیزم من متاهلم بچه هم دارم انتخابمو کردم کلن نظرمو گفتم  

مگه من گفتم قربانی؟  گفتم یا نقش  یانقش یک قربانی کسی که ترحم‌میخره

آره بالاتر همینا رو گفتی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
آره بالاتر همینا رو گفتی

عزیزم اینا تناقصی ندارن شوهرتم گاهی نگرانته گاهیو کمکت میکنه اینا طبیعه ولی تا وقتی که یادت نره شریک زندگی هستی ن صرفا پرستار طرف یا نقش یه آدم قربانی باشی که فقط نیاز به کمک یکی دیگه داری همسر بودن هم همینه اتفاقا 

اینو گفتم  

یا نقش یک آدم قربانی

نگفتم قربانی شما میخواد گاردگرفتی

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2738
عزیزم اینا تناقصی ندارن شوهرتم گاهی نگرانته گاهیو کمکت میکنه اینا طبیعه ولی تا وقتی که یادت نره شریک ...

من بر اساس برداشتم از حرفات نظرمو گفتم

گارد نگرفتم خیلی عادی نظرمو گفتم کسی که گارد گرفته تویی😐

من بر اساس برداشتم از حرفات نظرمو گفتم گارد نگرفتم خیلی عادی نظرمو گفتم کسی که گارد گرفته تویی😐

گاردم کجا بود 

خب حرفی که زدم دارم مینویسم

فقط یچیزی شنیدین و تکرار میکنید

اره 

گاردم کجا بود  خب حرفی که زدم دارم مینویسم

منم بالاتر همینو بهت گفتم🤷‍♀️