2733
2739
مامانم رفته بود مشهد نبود خالم اومده بود پیشه ما بمونه، به دخترخالم که همسنم بود گفتم اونم به خالم گ ...

چه فهمیده بودن آفرین،

البته من دهه شصتی ام انگار اون موقع فاجعه بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا، به منم هیچکی نوار بهداشتی نداد، تا ۲ سال پارچه میذاشتم فکر کن!

کاش پارچه میداد حداقل 

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔

راستش من از سن خیلی کم مستقل بودم. تقریبا یک سال بود که پریود میشدم و لزومی هم نمی دیدم به کسی بگم  

تقریبا یک سال بعد که حواسم نبود مادرم که مدتی بود حواسشون بهم جمع شده بود که چرا پریود نمیشم سوال کردن و گفتم. بنده خدا از این همه حواس جمعی تعجب کرده بود و ناراحت بود. بعد گفتن که حتما باید زودتر می گفتی و مشکلات ضعف و احتمال عفونت رو برام توضیح دادن

2731
2740
توکل به خدا انشالله مادر میشی یه روزی. اگر شرایطشو دارید از بهزیستی بیارید ثوابم داره. 

انشالله، خودم دوست دارم فعلا شوهرم موافق نیست،

فعلا دارم راضیش میکنم واسه تخمک اهدایی

خودم خونه مامان بزرگم اولین بار دوم راهنمایی هیچ کس قبلش بهم آمادگی نداده بود، و بعدش هم کسی راهنما ...

من نه کسی بهم گفته بود ،نه میدونستم چکار کنم ؟از درد زمینو چنگ میزدم 😔

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی)