2737
2739
عنوان

دیده نشدن جنین و دستور سقط ( فوری فوری )

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دیروز بستری شدم و بهم آمپول و قرص زیر زبونی و شیاف دادن ... با درد خیلی خیلی وحشتناک باز شدم و چندتا لخته هم دفع کردم ، نزدیک های صبح هم یه تیکه سفید رنگ دفع کردم . همه این درد ها همراه با حالت تهوع و استفراغ بود که میگفتن نشونه جواب دادن دارو ها هستش . صبح که ازم سنو گرفتن گفتن یک مقدار مونده اندازه رو زده 14*41 ! آخرین سنو که چند روز قبل از بستری شدن انجام دادم 37 میلیمتر بود ساک حاملگی ! دکتر گفت میخوای بری کوتاژ ؟ من گفتم نه و از دکتر درخواست کردم بهم دارو بده تا دفع کنم . دکتر هم مرخصم کرد و بهم قرص متیل ارگونوین 0.125 میلی گرم داد که برای دفع بقایای باقی مونده هستش . نظرتون چیه ؟ کار درستی کردم ؟ در مورد قرص نظری ندارین ؟
عزیزم توکل کن به خدا،ان شا الله که همه چیز خوب پیش میاد واست،من که داروها روم تاثیر نداشتن،مجبور شدم کورتاژ شم،نه دردی،نه خونریزی،چهارشنبه نوبت دکتر دارم،دکتر گفت یه هفته دیگه بیا سونو انجام بدم ببینم چیزی نمونده باشه
2731
سلام مهسا جان دقیقا منم مثل شما بودم‌به قرص شیاف و آمپول اصلا بدنم‌واکنش نشون نداد نه دردی نه خونریزی همه کادر بیمارستان از تعجب کم مونده بود شاخ در بیارن آخر سر منم کورتاژ شدم ۲ بهمن
سلام کسی دکتر مریم صداقت که توی ونک مطب داره رو میشناسه ؟ مادرم اصرار داره که برم پیش این دکتر زنان و زایمان . اما بعد از 2 تا سقطی که داشتم نمیدونم که دکتر خوبی هستش یا نه و میترسم و اعتمادم به دکتر ها خیلی سخت شده ... شوهرم اصرار داره به مرکز تخصصی ابن سینا یا صارم ممنونم میشم راهنماییم کنید و اگه در این زمینه تجربه ای دارید بهم راهنمایی کنید
2740