2737
2734
عنوان

آخه چرا عذاب وجدان دارم؟ دیوانه ام آیا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 29 پست
خاطره خدا شاهده میدونم هیچ کدومشون ذره ای به خاطر بارداری من ناراحت نیستن و حسودی نمیکنن ولی خل ام دیگه. ان شاءالله توام به هرچی میخوای برسی عزیزم. نم نم جونم ان شاءالله توام حاجت روا شی. مرسی از دعات عزیزدلم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عسلی آخ گفتی. تو عقد که بودم و قبل بارداری وقتی اونایی که خیلی بزرگتر بودن و ازدواج نکرده بودن رو میدیدم کلی عذاب وجدان مبگرفتم و همه ی تلاشم رو مبکردم که اصلا حرفی از شوهرم نزنم جلوشون. اصلا من مرض خود آزاری دارم انگار
2728
واقعاااا بخدا تو هر تاپیکی که میبینم یکی دلش خوبه یا مامان شده یا موقع زایمانشه و .... پیام میذارم واسم دعا کنه شاید خدا به لطف و خوبی اون فرد واسطه و دعاکننده به منم نظر کنه انشاالله... ممنون گلم.. همیشه دعام اینه هرکس در حقم خوبی کنه یا واسم دعای خیر کنه انشاالله صدبرابر خدا بهش برگردونه همگی حاجت روا بشین انشاالله
خدیا پناهم باش....
خیلی دلت مهربونه قطعا اوناهم ناراحت نیستن میشناسنت دعای همیشه منم هست خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
2740
2706