2737
2734
عنوان

بانک خون بند ناف عمومی به صورت رایگان

| مشاهده متن کامل بحث + 5252 بازدید | 28 پست
بچه ها بند ناف خصوصی اگر خون به درد نخوره پول رو کامل پس می دن 20 تومن دفتر تهران از 700 تومنی که براش حواله میکنی کم میکنه
نماینده ای هم که میاد بیمارستان و 110 تومن دستی بهش پرداخت شده حدود 60-70 تومن کم میکنه و بقیه پول رو میده
اون هم بعد از 2-3 ماه و با پیگیری
حواستون باشه بلای من سرتون نیاد:
من زایمانم روز جمعه بود و نمونه گیر اصلی رویان دم دست نبود و نماینده اصلی به عنوان نمونه گیر اومد که ظاهرا عادت به این مار نداره و خراب کاری کرد و نتونستند نمونه درستی برای من تهیه کنند
CafeMom TickersCafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها بند ناف خصوصی اگر خون به درد نخوره پول رو کامل پس می دن 20 تومن دفتر تهران از 700 تومنی که براش حواله میکنی کم میکنه
نماینده ای هم که میاد بیمارستان و 110 تومن دستی بهش پرداخت شده حدود 60-70 تومن کم میکنه و بقیه پول رو میده
اون هم بعد از 2-3 ماه و با پیگیری
حواستون باشه بلای من سرتون نیاد:
من زایمانم روز جمعه بود و نمونه گیر اصلی رویان دم دست نبود و نماینده اصلی به عنوان نمونه گیر اومد که ظاهرا عادت به این مار نداره و خراب کاری کرد و نتونستند نمونه درستی برای من تهیه کنند
CafeMom TickersCafeMom Tickers
2728
ذخیره تو بانک خون خصوصی این مزیت رو داره که اون سلولها فقط و فقط واسه خود نی نی و با احتمال 50 درصد واسه پدر و مادر خود اون فرد نگهداری میشه اما تو بانک عمومی خون بند ناف شما عملا دارین این سلولها رو اهدا میکنین تا اگه هر کسی احتیاج داشت و بهش میخورد بتونه استفاده کنه. عین اهدای خون
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست
2740
عزیزم من خودم برای بانک خون خصوصی اقدام کردم، ولی بانک عمومی رایگانه ولی اگه خدای نکرده نیاز پیدا کنین فقط در اولویت قرار میگیرین ولی تضمینی وجود نداره که خون خود بچه رو استفاده کنن. هر کسی هم میتونه از خون شما استفاده کنه....
هزینه بانک خون خصوصی 100/1 میلیونه، اول ماه نه باید یکسری آزمایش بدین اگه اوکی بود قرارداد میبندن و نمایندشون روز زایمان میاد بیمارستان. اگه نمونه اوکی بود که 6 ماه بعد دوباره همون آزمایشا تکرار میشه و بعد نمونه فریز میشه...
الان 110 شده. عمومی اگر مشکلی پیدا شه نمونه خودت رو میدن اگر تموم شده باشه عین نمونه خودت رو ÷یدا می کنن و می دن. هر چی این بانک بزرگ تر شه به نفع همه بیمار ها و خودمون هست. این جور چیزها نباید خصوصی باشه و فقط شامل حال عده ای شه.
الان 110 شده. عمومی اگر مشکلی پیدا شه نمونه خودت رو میدن اگر تموم شده باشه عین نمونه خودت رو ÷یدا می کنن و می دن. هر چی این بانک بزرگ تر شه به نفع همه بیمار ها و خودمون هست. این جور چیزها نباید خصوصی باشه و فقط شامل حال عده ای شه.
مامانا لطفاً گول تبلیغات تجاری این مراکز پولی رو نخورید و فقط به بانک عمومی اهدا کنید چون پرفسور قوام زاده توی تی وی کاملاً توضیح داد که خون بند ناف افراد بیمار به درد خودشون نمی خوره چون مثلاً فردی که مبتلا به سرطان یا تالاسمی هست اون ژن رو بند ناف خودش هم داره ! و در دنیا تعداد بسیار معدودی گزارش شده که بند ناف خود بیمار به دردش خودره باشه پس بیاید عاقلانه و دور از هیاهوی تبلیغاتی تصمیم بگیریم

http://ch3.ir/salamat/index.php?option=com_content&view=article&id=924:900717&catid=54:spring90&Itemid=432

با آرزوی سلامتی برای همه شما
اگه همه به بانک عمومی اهدا کنند می دونید چه شانسی برای بهبودی همه بیمار ها و بیماری ها پیدا می شه !
امیدوارم تصمیم درست رو بگیرید
توی متن بالا پرفسور قوام زاده کاملاً توضیح داده که این کار ( دادن به بانک خصوصی) اصلاً علمی نیست و بیشتر تجاریه.