2737
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 56969 بازدید | 8262 پست
خداحفظشون کنه اجی چند سالشونه  اگ دوس نداری جواب ندی خواهر ببخشیا  من پسر بزرگم امیر تی ...

مرسی قشنگم، خدا حفظتون‌کنه واسه هم...🧿💘

من‌پسرم مرداد ۷سالش تموم‌ میشه دخترمم مهر ۵سالش تموم‌میشه.

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍
مرسی قشنگم، خدا حفظتون‌کنه واسه هم...🧿💘 من‌پسرم مرداد ۷سالش تموم‌ میشه دخترمم مهر ۵سالش تموم‌میشه ...

زنده باشین منم مردادیم خدا گلاتو حفظ کنه😍😍😍

خودتو نگفتیا اجی عیب نداره حتما دوس نداری ب😉

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنده باشین منم مردادیم خدا گلاتو حفظ کنه😍😍😍 خودتو نگفتیا اجی عیب نداره حتما دوس نداری ب😉

ن خواهر میگم😅😅😅

من ۳۴ سالمه،ولی بهم‌نمیاد، بیبی فیسم

شوهرمم ۳۷ سالشه عشقم...

ن خواهر میگم😅😅😅 من ۳۴ سالمه،ولی بهم‌نمیاد، بیبی فیسم شوهرمم ۳۷ سالشه عشقم...

قربون بیبی فیسای خودم برم 

رازی داره بیبی فیس بودنت 

منم خونوادم بی بی فیسیم

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2731
قربون بیبی فیسای خودم برم  رازی داره بیبی فیس بودنت  منم خونوادم بی بی فیسیم

خدانکنه گلم...خواهرم، ما ژنمون خوبه😉

تعریف از خود نباشه🙈

مامانمم هم صداش، هم‌چهرش اصلا بهش نمیاد

یادمه چندسال پیش از یجایی زنگیدن‌خونه ، مامان‌جوااب داد، اونی ک‌پشت خط بود، بهش گف دخترم‌گوشیرو بده مامانت🤣🤣🤣 ما هم غششش ،رو زدیم‌افتادیم

خدانکنه گلم...خواهرم، ما ژنمون خوبه😉 تعریف از خود نباشه🙈 مامانمم هم صداش، هم‌چهرش اصلا بهش نمیاد ...

اوخدا شکرت 

منم مامانم همینجوریه بچه اوله ولی ماشالله انگار بچه اخره 4 تا خواهر داره 2 تا خواهراش خاله هام بوتاکس زدن اونسری میگفتن مامانت بوتاکس کرده

اسفند دود کن ماشالله تون باشه

اوخدا شکرت  منم مامانم همینجوریه بچه اوله ولی ماشالله انگار بچه اخره 4 تا خواهر داره 2 تا خواه ...

ای جانم‌،ماشالله خداحفظشون‌کنه🧿مامانا عشقن

ساحل جون 

میگم یکبار گفتی ماسک آبرسان هیدرودرم بنفش استفاده میکنی 

من امروز هر داروخونه ای رفتم نداشت 

مشابهش چی خوبه؟ 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2738

سلام‌ب همگی صبتون‌بخیر

امروز من کلی کار دارم.

الان برم‌ناهار درست‌کنم

چون ساعت ۱۱باید برم جایی..‌.

بوس بوس

بسم الله الرحمن الرحیم 

خدایا شکرت بخاطر نعمت سلامتی و تندرستی جسم و روح 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی فرزندانم 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی پدر و مادرم 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی دوستانم 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی داداش هام 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی اطرافیانم 

خدایا شکرت بخاطر معجزه ای که امروز قراره ازت ببینم 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 

ای خدای فراوانی ها و ثروت ها 

سپاسگزارم 

سپاسگزارم 

سپاسگزارم 🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀

شکر_گزاری#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙