2752
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 24196 بازدید | 5674 پست
من امروز یکم خراب کردم🤦 عصرونه نون سنگک خوردم و زیاد🥺💔 ولی۴۵دقیقه ورزش داشتم @sayehe_mah &nb ...

اشکال نداره گلم امروز و فردا رو جبران کن

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
گزارش امروز  کالری مجاز ۱۳۷۰ کالری مصرفی ۱۳۷۷ آب ۶ لیوان (کم کاری شد میدونم😔) ورزش مهمان د ...

خب خب بااراده من😂شاهکار کردی که دختر😉

کالری بندی شامت سنگین بوده،باقی ایرادات گزارشت رو هم میدونی سعی کن دیگه تکرار نشه و البته ۱۰۰ تا کالری امروز بیشتر بسوزون

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خب بااراده من😂شاهکار کردی که دختر😉 کالری بندی شامت سنگین بوده،باقی ایرادات گزارشت رو هم میدونی ...

چششششم گلم 😍🥰😘

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ #⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹
2731

گزارش امروز

کالری مجاز ۱۳۷۰

کالری مصرفی ۱۳۴۰

آب ۷ لیوان

ورزش نود دقیقه پیاده روی

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ #⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹