2733
2734
عنوان

دلم خواهر میخواد ...خیلی تو زندگیم کمبودشو احساس میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2023 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
حتی گاهی میگم کاش یکی از داداشام از خودم بزرگ تر بود بازم از هیچی بهتر بود

من با خواهرم همش دعوام میشه خیلی بیشعوره اصن بهم احترام نمیزاره تموم وسایلامو خراب میکنه سه سال اختلاف سنی داریم من ۲۷ سالمه

هرچیزی خوبش خوبه خواهرم اگه خوب مهربون باشه خوبه وگرنه بودو نبودش یکیه

دقیقاااااااااااا

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

خب همیشه هم خواهر خوب نیست بعضی وقتا یه خواهر از صدتا دشمن بدتر میشه

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

هر جا رو نگاه میکنم یه دختر رو میبینم که خواهرمه خیلی تو فکرش هستم خیلی تصورشو میکنم بیش از حد حواسم رو پرت میکنم دارم دیوونه میشم اصلا بعضی صحبت ها رو تو ذهنم میچرخونم مثلا میگم من بهش اینو میگم اون بهم اینو میگه ولی متاسفانه قسمت نبود که خواهر داشته باشم حالا در هر صورت خدا یه چیزی می دونسته، قیافش هم تو ذهنم دوست داشتم خواهرم شبیه نازنین بیاتی بود شبیه نه خیلی خیلی شبیه ولی ....

منم خواهر ندارم ، خاله هم ندارم 

منم تنهام حتی ۱ دونه خواستگار هم ندارم 

۲ تا داداش دارم که داداش بزرگم منو کتک میزنه چند روز پیش با لگد زد توی شکمم و از پله ۲ طبقه پرت شدم پایین  . از روی صندلی منو میخواست .......

من پدرم بیکار هست مادرم کلفتی یه پیر زنی رو میکنه پدرم خیلی عصبانیه 

به خدا همه مشکل دارن من همه رو توی قلب کوچیکم میزارم و به کسی نمیگم چون کسی نیست که درد های منو بدونه 🙂

2706