2733
2739
عنوان

تو را امام رضا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 20 پست
عزیزم چیزی نیست که انقدر بزرگش کردید یه عمل کوچیکه برادر زاده منم 4 سالش بود عمل کرد یه روز بیمارستان بود بعد مرخص شد الانم ماشالا سالمه،چرا هرچیزیو انقدر واسه خودتون بغرنج میکنید اون بچرو هم میترسونید
آغوش تو که باشد... خواب دیگر بهانه ای برای خستگی نیست و تپش های قلبت می شود لالایی کودکانه ام ... کنارم بمان... میخواهم صبح چشمانم در نگاه تو بیدار شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتره عقلش کم بوده،اینجور چیزارو چندتا دکتر میبرن شایدم اصلا عمل نیاز نداشته باشه، راستی واسه برادرزاده من باد کرده بود و درد میکرد بچه شمام اینجوریه؟
آغوش تو که باشد... خواب دیگر بهانه ای برای خستگی نیست و تپش های قلبت می شود لالایی کودکانه ام ... کنارم بمان... میخواهم صبح چشمانم در نگاه تو بیدار شود
2728
دکتره عقلش کم بوده،اینجور چیزارو چندتا دکتر میبرن شایدم اصلا عمل نیاز نداشته باشه، راستی واسه برادرزاده من باد کرده بود و درد میکرد بچه شمام اینجوریه؟