2737
2739
عنوان

کمک این چه بلاییه بیبی چکا سرم در اوردن بلاخره تکلیفم چیه،،!!

| مشاهده متن کامل بحث + 85 بازدید | 23 پست
خارج رحم که بتا بالا میره..و دل درد شدید داره...فکر نکنم شما خارج رحم باشید..بنظرم بارداری
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
سونو کن..خیالتم راحت میشه
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانوما تو ختم شرکت کنید انشاالله حاجت روا بششید
آموخته ام که خدا عشق است وعشق تنها خداست، آموخته ام که وقتى ناامید میشوم خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم، آموخته ام اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدا برایم بهترش را در نظر گرفته، آموخته ام که زندگی دشوار است ولی من از آن سختترم!
خانوما ما یه تاپیک داریم بنام کریم اهل بیت آدرسشم میزارم خیلیا تو این تاپیک حاجت گرفتن با نمازها و ختمایی که میزاشتیم الان چون صاحب تاپیک خداروشکر باردار شده ما به جای اون شروع ختم جدید کردیم میتونید بیاید و شرکت کنید این اون صفحه ای هست که شروع ختم جدیده http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1281922&T=%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85_%D8%A7%D9%87%D9%84_%D8%A8%DB%8C%D8%AA%D8%AF%D8%B3%D8%AA_%D8%AE%D8%A7%D9%84%DB%8C_%D8%AF%D9%84%DB%8C_%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D9%87_%D8%A8%DB%8C%D8%A7_&PageNumber=1085
آموخته ام که خدا عشق است وعشق تنها خداست، آموخته ام که وقتى ناامید میشوم خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم، آموخته ام اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدا برایم بهترش را در نظر گرفته، آموخته ام که زندگی دشوار است ولی من از آن سختترم!
من دفه اول پریم ۲۰ روز عقب افتاد بیبی حاله کمرنگ افتاد زفتم ازمایش بتام ۲۱ مشکوک به بارداری بع۴ رو شد ۷۰ بعدش لک دیدم رفتم سونو گفت باردار نیسنی
خدا جونم ممنون از هدیه هایی که بهم دادی هدیه دومتم که خودش سرزده وارد زندگیم شده و هدیه ای که بغلمه حالا مه هدیه دوم رو خودت دادی هودتم مواظبش باش
البنه نه قلبلش رفتم دکتر پروژسترون زدم که پری اومد و دوبتره از بتا دادم اومد پایین بعد ماه بعدش باردار شدم الان پسملی بغلمه
خدا جونم ممنون از هدیه هایی که بهم دادی هدیه دومتم که خودش سرزده وارد زندگیم شده و هدیه ای که بغلمه حالا مه هدیه دوم رو خودت دادی هودتم مواظبش باش
2738