2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ملکه تا اینجا که این اخلافایی که میگین رو نداشته.ولی خوب تو این مرحله هم اگه اون اخلاقارو داشته باشه بروز نمیده.اخلاق هیچکسو نمیشه تضمین کرد که چجوری میشه بعدا
خداجونم چی میشه منم از تو حسرت تموم چیزایی که ندارم دربیاری و ارامشو بهم هدیه بدی😢😢😢
ثمین جان الان تقریبا یه هفتس باهم در ارتباطیث.خواستگاری هم اومدن الان منتظر جوابن.نمیدونم هنوز چی جواب بدم.میترسم پشیمون شم یا از بله گفتنم یا از نه گفتنم
خداجونم چی میشه منم از تو حسرت تموم چیزایی که ندارم دربیاری و ارامشو بهم هدیه بدی😢😢😢
2731
مثل اینکه بقیه خوابن.ممنون ملکه جان و ثمین جان که وقت گذاتشین اومدین تاپیکم
شوهر من ارتشیه و اصلا از این خبرا نیست که تو عروسی مرد نرقصه و این حرفا.تو عروسی ما همکاراش ترکوندن بس رقصیدن.واسه مدافع حرم هم اصلا نمیفرستن زوری اما انتقالی واسه جنوب زیاد هست که 4سال کمه کم باید بری.مزایای خاصی هم نداره.ما اصلا بریم سفر سمت هتلهای طرف قرارداد ارتش و سپاه و اینا نمیریم.از لحاظ حجابم نه من نه زنای همکارای شوهرم هیچکدوم محجبه نیستن و همه سانتی مانتال هستن.حقوقشون هم زیاد نیست و کارمندیه.خلاصه فک نکن خیلی شاخن😁
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2738
نه شینا جان نمیگم شاخن،فقط خواستم مزایا و معایب کاریشونو بدونم.ترسم فقط این مدافع حرم و جنگ و انتقالیشونه.مشکل دیگه ای با شغلش ندارم
نترس عزیزم اصلا اینارو نمیفرستن اگه شغل اداری دارن و کارمند رسمی باشن.اگه دوسش داری خیالت راحت
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...