2737
2739
عنوان

تشکرای بی جای شوهرم از مادرش دیوونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 23 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانش اخلاقش چطوریه؟ تیکه اینا میندازه؟ اکه مهربونه و دلتو نمیسوزونه الکی بهش محبت کن ، روابطتون بهتر میشه ضرری نداره.من مادرشوهرم‌زبونش تنده دست و دلم به محبت نمیره.

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
منم تو1ساختمونم. همش باید سعی کرد خودتو بزنی به بیخیالی. گاهی واقعا نمیشه
گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
شهرزادجان تمرین کن اصلا پیش شوهرت گلایه ی مامانشو نکنی..یک مدت تمرین کنی عادت می کنی....من ک تجربم بهم نشون داده شوهرمو روی هر موضوعی حساس کردم کاملا برعکس عمل کرده...لجباز نیستشا...خاصیت مردا همینه....فکر میکنن تو داری عمدا مامانشونو کم محلی می کنی..... من الان چند ماه از مامانش صحبت نکردم اونقدر راحت بودم....انگار وجود نداره
خدایا شکرت
2738
پاکدل جان واقعااا راه حله ها ولی سخته
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
رویا گل گفت
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
اگر الکی محبت کنیم هم مادرشوهره میگه مجبورش کردم بهم محبت کنه،یا پسرم مجبورش کرد بهم زنگ بزنه و.... یا شوهر ادم با خودش میگه مامانم چقدر خوبه که زنم محبت میکنه بهش هیچ وقت نمیان بگن چه عروس خوبیه من که این چیزا رو فهمیدم تو دو سال و نیم ازدواجم
خدایا شکرت
اره سایه جان سخته اولش
من از همسرم خواستم اون هم حرفی از مامانش تا جایی که میتونه نزنه...گفتم اینطوری که تو کنار وایسی روابط من و مامانت بهتر میشه

واقعا بهتر هم شده
خدایا شکرت
اگر خانواده شوهر بدترین آدمهای دنیا هم باشن، خود شوهر هم بدونه و به زبون بیاره، با اینحال وقتی از زبون زنش گِله‌ای بشنوه بهش برمیخوره، انگار به خودش توهین شده. پس بهتره به جای اینکه از بدی‌های خانواده‌ی شوهر بگی، از شرایط و وضعیت خودت بگی.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب