2737
2734
عنوان

حقیقتی بشنوید از دکتر علی شریعتی

| مشاهده متن کامل بحث + 9131 بازدید | 79 پست
سلام. ممنون از همه تون. خصوصا متن اول درباره زن که الان باید بیاین جواب اشکای منو بدین. خیلی لذت بردم.
کاش ادامه بدید...
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی حرفاش قشنگه نه همش .
اینکه مردا فکر می کنن( لحظه ای که یک "مرررررررد " می گرید خیلی لحظه خونبار و تکان دهنده ایه) خیلی برام زور داره
یعنی لحظاتی که یک زن می گرید هیچ چیزی خلاف طبیعت رخ نداده و حتی براش خوبه اما دریغ از آن لحظه ای که یک "مرررررررد "بگرید .با آن همه شکوه و جلال و جبروت خدا گونه اش
اصلا اگر مرد بگرید دنیا زیر و زبر می شود از غصه آن مرد ولی اگر هزاران زن هم بگریند به فلان جای خصوصی همه "مرررررررررررد"های عالم که هرگز نمی گریند
تو بطن بعضی نوشته اش بریدمی بینید ابدا بوی روشنفکری نمیده
2728
من دیگر ناله نمی کنم نه… من دیگر ناله نمی کنم ، قرنها نالیدن بس است می خواهم فریاد بزنم! اما اگر ...

دوست عزیز سلام این متن ها مربوط به کدام کتاب هست

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.