2737
2739
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 632240 بازدید | 29022 پست

بچه ها اون خانومه بود کارمنده بانک بودن اسمشون چی بود من بلد نیستم میشه یکی لطف کنه برام تگش کنه 

سوال مهم دارم اگر کسی هم میدونه دریغ نکنه تورو خدا دچار شک عصبی شدم 

من  دیروز ساعت ۱۲ ی مقدار طلا فروختم برای تکمیل وجه ماشینم ک تا یکشنبه وقت داره از دیروز تا الان پولا ننشته ب حسابم چیکار کنم دارم روانی میشیم طرف بهم رسید حواله بین بانک هم داده 😭😭😭

بچه ها اون خانومه بود کارمنده بانک بودن اسمشون چی بود من بلد نیستم میشه یکی لطف کنه برام تگش کنه&nbs ...

حواله های پایا طی چند ساعت در روز واریز میشه

جمعه هم واریز نمیشه

فردا تو حسابته

البته سرچ کن چرخه های پایا خودت متوجه میشی تا چه ساعتی میاد به حسابت

پسر خوشگلم خوش اومدی به زندگی من و بابایی😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها اون خانومه بود کارمنده بانک بودن اسمشون چی بود من بلد نیستم میشه یکی لطف کنه برام تگش کنه&nbs ...

@مادرخانومی30  

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
2742

سلام دوستان، 

یه سوال، کسی تجربه‌ش رو داره...

از دی جی .کالا خرید کردم پرداخت رو هم کامل کردم و از حسابمم کسر شد... ولی موقع انتقال به سایت پذیرنده یهو هنگ کرد و ادامه نداد... حالا تو پروفایلم زده پرداخت نشده و در انتظار پرداخت!!!

اپراتور سایت میگه تا نهایت ۷۲ ساعت دیگه پول برمیگرده حسابم، الانم باید مجدد مبلغ رو پرداخت کنم...

میترسم دوباره پرداخت کنم اون قبلی هم برنگرده... ترجیحم اینه صبر کنم تا پولم برگرده به حساب...

برای شما پیش اومده قبلا؟!!!

سلام دوستان،  یه سوال، کسی تجربه‌ش رو داره... از دی جی .کالا خرید کردم پرداخت رو هم کامل کردم ...

آره عزیزم پیش اومده.

صبر کن پول برگرده دوباره خرید کن اینجوری بهتری.

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
سلام بچه ها خوبید دلم برا عاطفه تنک شده 😟 چرا نمیاد آخه  والا من یکی احساس راحتی کردم باهاش ...

منم حس عذاب وجدان دارم تومجازی زیاداز کسی انتقاد نمیکنم..اینبار دلم ب حاله مادرشوهرش سوخت ..عاطفه بیاااااا

@atefe71h    

2740
منم حس عذاب وجدان دارم تومجازی زیاداز کسی انتقاد نمیکنم..اینبار دلم ب حاله مادرشوهرش سوخت ..عاطفه بی ...

من همزمان تو فکر عاطفه م 

@رعدوبرق    اگه درست تگ کرده باشم 

یادمه یه کار دستشون بود قرار بود بیاد خوشحالیشو اعلام کنهه 

اسما از شیراز 

@دخترپاییز۷۴🤔🤔 ارامش خودمون 

سلام چطورین؟؟؟همه خوابین یا،،،،،🤪🤪به قول این تازه واردمون هعیییییی،🤭 اقا بیاید من یکم واستون روض ...

اره بابا 

بنظرم آقایون کنار کارشون باید یه حقوق ثابت داشته باشن 

و الا خیلی دور از جون خودشونو بدبخت میبینن😐

تبی روده حسش خیلی مسخره س 

درد نیستاااا فقط سیستم ادمو بهم میریزه من که قبلا اینجوری بودم 

دیشبم شب وصال عشاق بود

شب قناری های سرگردان 

سلام خانما

میتونید منو راهنمایی کنید 

به نظرتون طلامو بفروشم برم نزدیک مدرسه بچه ها خونه بگیرم

یا این که همین جا بشینیم ماشین بخرم خودم ببرم بچه ها رو مدرسه

اخرین راه همین جا بشینم پول سرویس بدم بچه ها برن مدرسه