2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 663898 بازدید | 30139 پست
دقیقا حرفت درسته عزیزم ومن امروز حسابی جوابشو دادم چون واقعا دلم ب حال خودم سوخت ک این همه از خودگذش ...

خيلي حستلخيه تمام فداكارى ها مياد جلو چشم آدم و هى بيشتر حرص ميخورى كه چه اشتباهى كردم و…..

اونقدر فداكارى نكن كه بشه وظيفه! 

اونوقت ديگه نميشه جمعش كرد 

بخاى كم كنى هم انگار طلبكار ميشن!! خلاصه مديريت بايد كرد…. كم كم 

من از بین عروساش بیشتر از همه واسشون مایه گذاشتم و این بزرگترین اشتباهم بود همسرمم همیشه مخالف این کارام بود ولی حس دلسوزی اجازه نمیداد ب حرفش گوش بدم ولی امروز بدجور دلم شکست و قسم خوردم دیگه کاری واسش نکنم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااا واقعا  چرا خببببب  چقد بد میکنن به حال خودشون☹️اونم زن باردار☹️

عجیب با پسرم کل کل داره پسرمم دقیقا ب باباش رفته راحت جواب میده منم داشتم پسرمو دعوا میکردم ک جواب نده اون اومده پشت در نفرین.میکنه منم بهش گفتم لیاقت نداری من بخاطر احترام ب تو دارم بچمو دعوا میکنم بعد تو نفرین.میکنی تقصیر منه ک هنوز اون رومو نشونتون ندادم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
من از بین عروساش بیشتر از همه واسشون مایه گذاشتم و این بزرگترین اشتباهم بود همسرمم همیشه مخالف این ک ...

ببین من عروس خویشونم 

ینی منو بعنوان عروس خوبه میشناسن 

اما خیلی حریم حفظ میکنم 

ینی در حدی میرم جلو 

که قلب و روانم در ارامش باشه 

خصوصا رضای خدا 

همین

سلام بچه ها خوبید

دلم برا عاطفه تنک شده 😟

چرا نمیاد آخه 

والا من یکی احساس راحتی کردم باهاش و فقط نظرم رو گفتم 

عاطی جونم دختر مهربون مادر نمونه بیا عزیزدلم 🩷🩷

یکی تگش کنه بچه ها

سلام چطورین؟؟؟همه خوابین یا،،،،،🤪🤪به قول این تازه واردمون هعیییییی،🤭

اقا بیاید من یکم واستون روضه بخونم ،😱

حالم خیلی بددددده یه هفتس دارم از درد میمیرم،🤣باز روده بزرگم التهاب کرده این سری بیشتر،،،،والا به مامانم گفتم درد دارم اینقد گریه کرد دیگه دو روزه گفتم خوب شدم اصلا اسهال بودم ،😱

اما به شوهرم زیاد میگم حتی امشب گریه کردم اونم طفلی شرایط خوبی نداره از لحاظ مالی اعلام ورشکستگی کرده،🤣

خلاصه ننه ها اگه خدایی نکرده دور از جونم بعد ۱۲۰سال عمر جاودانه مردم هیچ کدومتون و حلال نمیکنم 

با نازیم که قهر بودم گفتم بیام بگم بیا اشتی کنیم فایده نداره از اینا هم واسش خریدم ،👙👙👙

اقا یه سوال؟؟؟؟شوهرای شمام تا دوروز بازار ندارن اعلام ورشکستگی می‌کنن ؟؟؟یعنی من حالم بده اینم هی زارت و زارت میاد رو مخم که من دلداریش بدم امشب دیگه برعکس حسابی ناامیدش کردم طفلی گفت نسی وضع به این بدیم نیست عزیزم نگران نباش ،😳🤣🤣

یه چی دیگه هم بگم ولی چشمم نزنید پاشید برید یکی یه مشت اسپند واسم دود کنید،😁خودم و هیچ وقت اندازه این چند وقت قوی ندیدم یه کارایی کردم یه حرکتایی زدم که خودم هنگم هنوز ،🤪قربونت بشم تبی جونی که اینقد قوی و خوبی حالا بعدا اوضاع درست شد این پیچ و رد کردیم میام تعریف میکنم اما چون ضعیفم دکتر گفت التهاب روده عصبیه مال من به نظرم از این ور افتادم اما من دیگه بزرگ شدم و میخام به همه اونایی که نشستن خندیدن ثابت کنم میتونستیم و فرصتش نبود،💪💪💪

خب دیگه بسه بیام پایین از منبر بریم ببینیم امشب چند شنبس؟؟!!!!

سلام عزیزم وام زوجین نفری ۴۰۰ باضافه ۸۰ تومن وام جعاله س که روی همیشه ۹۶۰ تومن اوراق حدود ۲۳۰ توم ...

ممنونم عزیزم مبلغ قسطش برامون زیاده چون ماهی ۱۵قسط داریم دوتاهم بچه واقعا دیگه توانایی نداریم،باید دنبال راه دیگه ای باشم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
سلام چطورین؟؟؟همه خوابین یا،،،،،🤪🤪به قول این تازه واردمون هعیییییی،🤭 اقا بیاید من یکم واستون روض ...

سلام تبی

وااای بر ذهن منحرفت

واااای

من تازه از مهمونی برگشتم

چه مهمونیم بوووود

اگه اجازه بدن بخابیم🤪😂

واقعا مشکلات مالی اعصاب و روان ادمو بهم میریزه

تو که ماشالا سابقه ت تو ازدواج بالاست میدونی که زندگی بالا و پایین داره

ایشالا هر چه زودتر پولای تپل مپل میان سراغتون

چرک کف دست دوست داشتنی😂🥹

سلام عزیزم وام زوجین ۹۶۰ تومنه که حدود ۷۰۰ تومن دستتونو میگیره بتونید با طلا و وام و … کسری تون رو ...

آره یکی از شهرستاناش خونه ی خودمون۲تومن میره....کمی طلا دارم،خوردخورد میخرم بلکه کمکی بشه،من عاشق خونمم ولی خب تک خوابه ودلیل مهم ترش اینه من وهمسرم بخاطر وجود یه نفر آرامش نداریم تو این ساختممون.

اره قسطش زیاده😕 ایشالا که یه راهی براتون باز میشه🙏❤️

الهی آمین.تو ذهنم هست با سند زمینم وام بگیرم یه مبلغی از وام رو بذارم تو حساب برای پرداخت اقساط ومابقی رو بذارم رو پول خونه امیدوارم بشه

2706