2737
2739
عنوان

حالت تهوع داغونم کرده دیگه😭😭😭کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 26 پست
منم پنج ماهه باردارم تا الان همش حالت تهوع دارم.دمیترون هم جواب نمیده
گر نگهدار من آن است که من میدانم***شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد ۱۱دی ۱۳۹۵ روزتولد ماهان فرشته ی زمینی منه😍😚😙👼🍼 باوجود ماهان خوشبختی من و همسرم تکمیل شده خدایا تو حافظ زندگی و عشق ماباش الهی آمین
لیمو تازه بخور ولی شکم خالی نه که ضعف کنی
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم خودش کادر درمانه میگه فقط با تشخیص دکترت باید بخوری!!الانم میگه دیگه باد تحمل کنی!!😭😭😭زنجبیل و آب یخ و غذای سرد و ماست و اینا هیچی روم اثر نداره...دیگه چیکار کنم؟
این بارهنگ و عرق نعنا نسخه دکتر خیراندیشه. چند شب پیش تو تلویزیون دیدم یه بچه ی خارجی رو که سالها ناراحتی معده داشته و بهترین دکترهای دنیا هم تونسته بودن درمانش کنن با همین کار خوب کرده بود! خودم پسرم تب و حالت تهوع داشت دوروز پیش. یکبار همین معجون رو بهش دادم خوب خوب شد.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
2731
مهرانا وای نگوووووووو...بارهنگگگگگگ!!!اسمشم میاد کهیر میزنم چن ماه پیش به خاطر مشکل معدم همین دستوری که گفتی رو انجام دادم فقط سه شب بود میخوردم کل بدنم دونه ریخت بیرون و خارش شدییییییدددددد!!!بعدم شدن کهیر و به حدی میخارید که تا نصفه شب مینشستم با برس خودمو میخاروندم وای خدا واقعا کلافه شدم یعنی هیچی هیچی نیس این دردو درمون کنه؟؟؟
من فکر نمیکنم بارهنگ ربطی به کهیر داشته باشه. این مال هورمونهای بارداریه. منم تو بارداری اولم اینجوری شده بودم.اون موقع که نمیدونستم بارهنگ چیه! غیر از صورتت همه جات دون دونه و خارش شدید داره درسته؟
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
چرا سوره جون مال همون بود کلی سرچ کردم دلیلشو همه جا از شفابخشی بارهنگ نوشته بودن که توی طب چینی بهش میگن گیاه زندگی انقد که خاصیت داره فقط یه جا نوشته بود که چون روغن دانه بارهنگ شباهت داره به روغن دانه خردل،ممکنه بعضی افراد بهش حساسیت داشته باشن
اون موقع که مصرف کردم باردار نبودم،چند ماه پیش الان باردارم هشت هفته از صورتم شروع شد،از پیشونیم همینطور هر چند ساعت می اومد پایین تا رسید به ساق پاهام و سرچ کردم گفتم شاید دلیلش بارهنگ باشه...که بود قطعش کردم از فرداش دیگه خارش نداشتم البته توی طب سنتی میگن این همون چیزیه که توی بدنته و میریزه بیرون و درمون میشی ولی توی پزشکی اسمش حساسیته منم اونقد اذیت شده بودم که طاقتم تموم شد و نتونستم ادامش بدم ببینم واقعا دارم درمان میشم یا نه
2740
برام جالب بود یامین جون آخه به بارهنگ میگن گیاه بدون عوارض. ان شالله که هرچه زودتر بهتر بشی. حالا اگه تونستی یه بار دیگه امتحانش کن. در کنارش خاکشیر هم مصرف کن ببین چی میشه. بامید خدا
می دونم یامین جان، من الان ماه هفتم بیچاره شدم، بد ترین روز های زندگیم از هفته ٨ تا ٢٠ بود هنوز هم خوب نشدم. اینقد ببخشید استفراغ می کردم که کارم به اورژانس و سرم می کشید، دکتر من همه جور دارویی تجویز می کرد چون حالم بد بود ولی تجربه شخصیم این بود که آب نمی خوردم مگر کمی با غذا. آب حالمو بدتر می کرد، تو غذاهام مهم نبود چی باشه ولی تا می تونستم زنجفیل و لیمو می ریختم. شیر و آب میوه اصلا . نُون پنیر غذای اصلیم بود. کراکل و نُون خشک و نوخودچی صبح ناشتا قبل از بیدار شدن، شکلات قهوه و چای ممنوع، تافی نعنایی گوشه لپ، تقسیم وعده های غذایی به دفعات زیاد و حجم کم، قرص اندانسترون به صورت زیر زبانی، انواع آنتی أسید مثل رانیتیدین، این متوکلوپرامید هم دکتر برام تجویز کرد ولی تا می خوردم افسردگی می گرفتم بی قرار می شدم دیگه نخوردم.
پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.