2733
2734
آره عزیزم همون موقع هم برات نوشتم که امیدو.ارم بهترین تصمیم رو بگیری . من حدود سه ماهی میشه تو گروهم شاید یکم بیشتر اما دو سه شب نشستم خوندم از اولین روزهای گروه که شما اون زمان خیلی فعال بودی. دلت و بسپر به خدا همه چیز درست میشه . امیدوارم یه وکیل دانا گیر بیاری
«پناه»؛ میبرم «به خدا»، از عـیبی که؛ «امروز» در خود می بینم، و؛ «دیروز»؛ «دیگران را» به خاطر، «هـمان عیـب»؛ ملامت کرده ام. محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان».
قربون تو دختر ماه و مهربون بشم من
«پناه»؛ میبرم «به خدا»، از عـیبی که؛ «امروز» در خود می بینم، و؛ «دیروز»؛ «دیگران را» به خاطر، «هـمان عیـب»؛ ملامت کرده ام. محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان».

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برم لالا عزیزم . شب توهم آروم امیدوارم با دست پر و خوش خبر برگردی
2728
آرامش آرام عزیز اضافه وزنت با یک ماه رفع نمیشه اما اگر اصولی کار کنی تا ۱۰کیلو تو ماه کم می کنی اول یه رژیم شوک از نت بگیر، که همه دکترا هم همین رژیم میدن که بدن بیوفته رو وزن کم کردن به اضافه یک ساعت ورزش هوازی بعد دوهفته یه رژیم معمولی بگیر، چون رژیم شوک بیشتر ۴روز خوب نیست اون دوهفته هر روز یه قرص ال کارنیتین بخر و بخور و یک ساعت و نیم ورزش هوازی انجام بده خیلی عالی کم می کنی تو اینستا سرچ کن خانه سلامت و عضو شو، خواهرم بارژیم اونا ۱۲کیلو کم کرده ال کارنتین هم تنها قرص لاغری هست که عوارض نداره و حتما حتما حتما باهاش باید ورزش کنی که اثر بزاره
خدایا امیدم فقط تویی...
ممنونم عزیزم. حتما جایی که گفتی رو سرچ میکنم اما من چون بیماری خود ایمنی دارم ال کارنیتین برایم ممنوعه متاسفانه. اما توصیه هایت رو گوش میدم و ممنونم.
آرامش جون چه خبر؟ لقاح انجام دادی؟
خدایا به همه مامانایی که آرزوی نی نی دار شدن دارن طعم شیرین مادری رو عطا کن. به من هم موهبت مادر شدن رو بده و کمک کن مادر خوبی باشم. الهی آمین
2740