2733
2739
عنوان

پسرام تنهام گذاشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دردایی حداقل با حرف زدن آروم میگیرن،اما یه دردایی هستن که تا اعماق قلب آدم رو میسوزونن،اطرافیان آدم هم نمیتونن درکت کنن،خداوند خودش آرومت میکنه عزیزم،خودش مرهم دلت میشه،گریه کن زجه بزن ،اما خودش بغلت میکنه
ناگهان دلت میگیرد.................""از فاصله ی بین آنچه میخواستی و آنچه که هستی""....................
قوربونت برم خدا بزرگه دعا کن ازش بهوا.مطمئنم به زودی زود دوباره باردار میشی و دلت شاد میشه من سقط داشتم تو ماهه سوم بودم و الانم یه دختر کوچلو دارم همه چی درست میشه.به خدا و زمان بسپار.هیچ چیزه خدا بی حکمت نیست
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.
2728
عزیزم حتما حکمتی داشته خدا این کار رو کرده مطمئن باشه به صلاحت بوده من هم یه سقط داشتم خیلی غصه خوردم خیلی ولی سال بعدش دوقلو باردارشدم انشالله سال بعد سه قلو باردار میشی جبران میشه به حکمت خدا گریه نکن فقط دعا کن مطمئن باش درست میشه خواهرمن به خاطر فشارش بچه رو تو هفت ماهگی سزارین کردن بچه نموند انقدر فکر و خیال کرد الان افسردگی گرفته راضی هم نمیشه یکی دیگه بیاره قدر سلامتیتو بدون بچه میاد غصه نخور اونی که میمونه برات سلامتیته مواظبش باش
نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
انگار بین زمین و هوا ول شدم هیچ طنابی نمیبینم بهش بچسبم... از دست هیچکس کاری بر نمیاد...خدا هم ولم کرده... اخه چرا بچه هامو ازم گرفت دلم واسه تکوناشون یذره شده ایکاش میشد برگردم به یه هفته قبل کاش یهویی بیدارشم همه چی خواب باشه کاش دنیا برگرده به عقب جیک رو داره اتیش میگیره
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
2740
عزیز دلم خیلی ناراحت کنندست حق داری
من حالتو خوب درک میکنم منم یه پسرم پر گرفت خیلی با شرایط بدتر از شما میدونم دنیا میشه سیاه
اما هرچی بگم دلت آروم نمیشه فقط اینو میگم خدا بهت پسشون میده مطمئن باش همون طور که به منو مشابه من و شما داده
باز هم دعا بخون قرآن بخون خیلی آرامش میده چون تو این شرایط هیچی نمیتونه آرومت کنه جز این
خدا از همه ما مهربون تره امید داشته باش
الهی عزیزم. . میتونم درکت کنم.. منم مرداد ماه بود که تو 16 هفتگی پسرمو زایمانش کردم و از پیشم رفت.. دلم براش همیشه تنگه.. میدونم که با خوندن پیامای ما چشمات پر از اشک میشه . درکت میکنم که چیزی نمیتونی بخوری و برات سخته .. چون می فهمم خیلی اوقات دست میکشی رو دلت مثل من .. حالم دوباره بد شد دیدم یکی مثل من شد. کاش هیچ جای دنیا کسی بچه شو از دست نده آروم تر خواهی شد ولی میدونم که الان داغونی.. من که همش میگفتم خدا چرا. اخه چرا دادی که بگیری و هیچ دلیلی هم پیدا نکردم چون اگاه به حکمت خدا نیستم .. هنوزم اشکام میریزه برای پسرای نازت.. حالا 1 چیزی هم بگم بخندی .. الان فکر کن پسر من با پسرای شما دارن اون دنیا بازی میکنن و می خندن .. و منتظرن 1 روزی ما بریم پیششون راستش از وقتی بچه م رفت مرگ برام دیگه ترسناک نیست.. امید دارم اون دنیا 1نفر منتظرمه.. امیدوارم خوابشونو ببینی تا دلت آروم تر بشه.. میدونم که فراموش کردنی نیست.. ولی سعی کن خودتو سرگرم کنی .. کلاس یوگا برای آرامش ذهن خیلی خوبه عزیزم.. می بوسمت و آرزو میکنم به زودی دوباره دوتامون به همراه اورانوس جان که مثل ماست مامان بشیمو بچه مونو سلامت در آغوش بگیریم .. 😘😘
میروم.. با اراده... با لبخند... تا از رو برود ... چشمان شوم... به امید مهربانیت
ممنونم از همتون دوستای خوبم...شاید گذر زمان تو آروم شدنم تأثیر داشته باشه....اما فراموش نمیشه سپی جون و اورانوس جون و همه دوستایی که فرشته هاتونو از دست دادین امیدوارم هرچه سریعتر خدا فرشته هامونو بگردونه و ماهم زود زود مادر بشیم...سپی جان منم از مرگ واهمه ای ندارم...همه وجودم به سمت پسرام پر میکشه....از خدا مه زودتر برم پیششون...
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...