2737
2739
عنوان

از جاری یا جاری هات لطمه دیدی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 19 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رمز موفقیت مادرتون چی بود؟

مامانم خیلی رُکه بهشون گفت شما خونه من میاید ضرر من هستید هر دفعه یچی میشه خونه من نیاید

و واقعا از موقعی ک نمیان خونمون پیشرفت کردیم خونمون جایی که بود اونا می‌دونستن کجاست مامانم کاری کرد بابام از اونجا بلند شیم جای دیگ خونه بخریم ک راحت شدیم آدرس هیچی ندارن بیرون جایی برم اگ ببینمشون انگار واسم غریبه هستن سلام نمیکنم هیچی رد میشم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

سلام ،من خیلی از جاریم لطمه خوردم چون هم  عروس آخری بودم هم بی زبون بودم هم خوش بین ،تمام دوران عقد وتازه عروس بودم ،بادعوا وتهمت و اذیت آزار شون وآشکهای من  گذشت .... حتی تو بارداریمم بهم رحم نکردن شوهرمم که بازیچه ی دستشون بود تا اینکه یه بار با چشم خودش دید اذیتشون.. . فقط همون یه بار ازم دفاع کرد  ،که داداشش باهاش دعوا کرد...ینی اون دوران عقد واوایل ازدواجم سمی ترین خاطرات برام ساختن خدا ازشون نگزره

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
2731
سلام ،من خیلی از جاریم لطمه خوردم چون هم  عروس آخری بودم هم بی زبون بودم هم خوش بین ،تمام دوران ...

حتی از شدت حسادت منو پاگشا نکردن...

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک