2737
2734
آخه نمیشه که .هم خونه من تا بیمارستانم خیلی دوره .هم اینکه دکتر همیشه حاضر و آماده تو بیمارستان نیست که .اومدیم نصف شب درد شدید گرفت .اونوقت چه کنم ؟
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
آخه نمیشه که .هم خونه من تا بیمارستانم خیلی دوره .هم اینکه دکتر همیشه حاضر و آماده تو بیمارستان نیست که .اومدیم نصف شب درد شدید گرفت .اونوقت چه کنم ؟
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تاریخای آخر به خاطر ریز بودن بچه هستش که دور تر میزنه وگرنه سونوی اولی دقیق تر هستش مال منم همینطور بود دکترم طبق اون سونو جلو میرفت وگرنه من با حساب پریودیم 40 هفته رو تموم کردم و زایمان کردم
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
2731
منم مثل تو بودم موندم تا دقیقه آخر بیچاره پسرم از پوست در امده بود بدنش و روغن زیتون میمالیدیم... همین که به دنیا امد دستشویی بزرگ کرد یک روز موندیم بیمارستان ۳ بار دستشویی بزرگ کرد فقط مواظب باش
عزیزم اتفاقا منم تاریخام با هم نمی خونه.دکترم گفت تاریخ پری و سونوهایی که قبل از 16 هفتگی انجام شدن ملاک هستن. چون سونوهای اخر سن جنین بر مبنای قد و اندازه دور سر و ایناس.که وقتی سن جنین بالا میره هر بچه ای با بچه ی دیگه فرق داره و زیاد دقیق نیس.
پس دکترم مریض بود منو تو 33 هفتگی فرستاد برم سونو نیلو ؟الکی 85 تومن بابت یه سن جنین دادیم و بهش هم اعتباری نیست ؟میگفت حتما یا برو نیلو یا برو دکتر پیری .دستگاههای اینا دقیقن .یعنی باهاشون قرارداد داره که منو الکی فرستاد ؟
2738
آخه تنها دلیلیش برای آخرین سونوم تعیین تاریخ دقیق زایمان بود .وگرنه دلیلی نداشت که منو بفرسته .خودش گفت
بنظرم آخرین سونو دقیق تره که برای سزارین یه هفته زودتر
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»