2733
2739
عنوان

خانومایی که بچه ی سه ساله ی با ادب دارین، راهنماییم میکنین?

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 22 پست
میدونی چرا صبحا خودشو به درودیوار میزنه بره خونه مادربزرگش؟ چون اونجا از بذاخلاقی و کتک خبری نیست، خونه رو.براش بامحبت کن،خودتم عصرا ببرش پارک، دیگه با بچه های بی ادب درتماس نیست، اگرم جایی حرفای زشت زد بگو بچس دیگه یاد گرفته،
نی نی مو امام رضا برام از خدا گرفته،خودشم مواظبشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیدا میکنم میخونمش فاطمه جان اخه معرکه ی خانواده ی شوهرمم خودشون یادش میدن، با اینکه میدونن چقدر من و شوهرم بدمون میاد.بعد وقتی من هستم هم اگه بگه دعوا میکننش که تو چقدر بی ادبی
دنیای من محمدرضا و محدثه
2728
بچت برات از همه مهمتر باشه، و ایندش از الانش بیشتر، اگه الان یه حرف بد جلو کسی زد فراموش میشه اما امان از اینکه در بزرگی خطاکار بشه اونم به خاطر محدودیت های دوران بچگی، سعی کن فقط با محبت جذب خودت کنی و خودت ببریش بیرون و با بچه های باادب مثلا بچه دوستانت بازی کنه،اگه هم نشد طوری نیست چن تا فحش یاد گرفتن به جایی برنمیخوره،
نی نی مو امام رضا برام از خدا گرفته،خودشم مواظبشه
ببین منم یه پسر 3 سالو 5 ماهه دارم یه بار باباش پشت فرمون حواسش نبود بچه تو ماشینه یکی جلوش بدجور پیچید یدفه شوهرم بهش گفت دیوس بعد پسرمم تکرار کرد من داشتم میمردم از عصبانیت ولی به شوهرم با اشاره فهموندم محل نذار و خونسرد باش بذار فکر کنه یه حرف بی معنیه بعد از اون چند بار هم تکرار کرد وما خیلی خونسرد محلش نذاشتیم و بحث رو عوض کردیم از سرش افتاد و دیگه نگفت کلمه بیشعور هم یاد گرفته اونم از خودم که رعایت نکردم ولی جلوش دراومدم و هر بار که گفت خیلی قاطع دعواش کردم و بهش گفتم پسرای با ادب حرف بد نمیزنن الانم هر وقت میاد بگه چنان چشم غره ای بهش میرم که خودش حرفشو میخوره یادش دادم از هر کی عصبانی میشه بهش بگه بی ادب
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن
و خدارو شکر موثر بوده و هرکس که حرف بد میزنه چه تو پارک چه جای دیگه خودش میره بهش میگه حرف بد نزن و میاد به من میگه مامان اون بچه بی ادبه باهاش باری نمیکنم حرف بد میزنه
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن
به نظرمن بی توجهی هنگامی که حرف زشت میزنه.کتک فقط لجبازترش میکنه.وهنگامی که گریه ویا لجبازی میکنه برای کاری یا چیزی بهش توجه نکن وببرش تو یک اتاق بدون اسباب بازی واینها وبهش بگو اگر فکرکردی با گریه ولجبازی من این کار وبرات انجام میدم اشتباه کردی عزیزم من انجامش نمیدم
2740