2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون پستانکی بوده و ترک کرده میشه بیایید.......

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در زمان یادگیری غسل 4 ساله بود و تا 12 سالگی این غسلو انجام میداد. بعدشو دیگه چون شاهدان عینی نبودن کتمان میکنه[smiley]s/sm80.gif[/smiley
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
2728
قاصدک نگران نباش.بالاخره ترک میکنه
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
فکر کنم روش های امتحان شدش تو نت باشه.سرچ کن و راهشو پیدا کن. بچه های اینجا میگن کم کم قیچیش کن

سلام استاتر.میدونم خیلی وقته گذشته.ولی پسر منم دقیقا همینجوره ۱ سال و ۱ ماهشه نه غذا میخوره نه شیرخشک فقط پستونک.

تو رو خدا اگه یادت مونده بگو چیکار کردی که ترکش دادی؟بعدش اشتهاش خوب شد ممنون

2740

سلام مامانا این یه برنامه هس که متناسب سن بچه هامون برنامه ریزی شده اونجا میتونید ازمادران هم سن وسال بچا هاتون سوال کنید قصه شعر تغذیه کودک و.......

من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو شید

میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

سلام مامانا این یه برنامه هس که متناسب سن بچه هامون برنامه ریزی شده اونجا میتونید ازمادران هم سن وسال بچا هاتون سوال کنید قصه شعر تغذیه کودک و.......

من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو شید

میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

سلام استاتر.میدونم خیلی وقته گذشته.ولی پسر منم دقیقا همینجوره ۱ سال و ۱ ماهشه نه غذا میخوره نه شیرخش ...

من دارم ترک میدم.شما تونستی ترکش بدی ؟ با چه روشی؟ نصف شبها یهو جیغ میزنه ک‌ پستونکشو بدم مجبور میشم یک لحظه بذارم دهنش.۹ ماهشه

تویی ک این نوشته رو میخونی یه صلوات بفرس😊
من دارم ترک میدم.شما تونستی ترکش بدی ؟ با چه روشی؟ نصف شبها یهو جیغ میزنه ک‌ پستونکشو بدم مجبور میشم ...

فعلا خودم قصد مدارم ترکش بدم دندون در میاره چون شیر خودمو نمیخوره پستونک خیلی کمکی بوده برام.

ولی خداروشکر خیلی کمش کردم فقط و فقط همون لحظه ای که میخوابه دهنش میازرم بعد خوابش گرفت درش میارم.