2733
2734
عنوان

درد و دل با امام زمان

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 23 پست
اینجا هم سر بزنید، راجع به امام زمانه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1096499&PageNumber=1
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
اللهم عجل لویک الفرج بجق زینب کبری سلام الله علیها اللهم عجل لویک الفرج بجق زینب کبری سلام الله علیها اللهم عجل لویک الفرج بجق زینب کبری سلام الله علیها اللهم عجل لویک الفرج بجق زینب کبری سلام الله علیها اللهم عجل لویک الفرج بجق زینب کبری سلام الله علیها
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آقا جان خوبی؟ با غصه هایت چه می کنی؟ با جا نماز هایی که آب می کشیم؟ با دروغ هایی که می گوییم؟ با غیبت هایی که می کنیم؟ با قسم های آب دارمان؟ با ریا کاری هایمان؟ با نامردی هایمان در حقت؟ با بی حجابی هایمان؟ ... آقا جان ما منتظر نیستیم تو منتظری... منتظری فرجی بشود فرج افراد با ایمان... فرج 313 آقا جان برای ظهورت خودت دعا کن. چون دیگر آنقدر سرگرم گناه و معصیت شدیم که شاید با دعا مون ظهورت و عقب تر بندازیم. یک کلام بخدا شرمنده ایم. اللهم عجل لولیک الفرج
آنچه دلم خواست نه آن میشود، آنچه خدا خواست همان میشود.
بچه ها به این ادرس تاپیکی که میزارم یه سری بزنید درمورد امام زمانhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1090867&postID=45565867
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم