2737
2734
عنوان

اونایی ک تو بارداری کم کاری تیروئید داشتن بیان .............کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 39091 بازدید | 44 پست
مال من ١٠ و نيم بود تقريبا توي هفته ي هفت بارداري دكتر زنان بهم روزي يدونه لووكسين ١٠٠ داد تا شصت رو ...

ببخشید شما مشکلی پیش نیومد خداروشکر،منم هفته 6 ام tsh9/3خیلی استرس دارم،من تحت درمانم به نظرتون بچه مشکلی پیدا نمیکنه برا من دوقلو

ببخشید شما مشکلی پیش نیومد خداروشکر،منم هفته 6 ام tsh9/3خیلی استرس دارم،من تحت درمانم به نظرتون بچه ...

نه عزیزم الان بچم بغلمه یک سالشه هیچ مشکلی هم نداره خیلی هم زرنگ و شیطونه ولی خودم هنوزم دارو مصرف میکنم فقط بخاطر کم کاری تیروئید شیر نداشتم از اول شیر خشکی شد 

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جان،مرسی عزیزم که جواب دادید

فدات گلم.نگران نباش چیز خاصی نیست فقط قرصاتو مرتب و سر وقت بخور

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
2728
سلام منم دقیقا مثل شما تو ۷ماهگی متوجه تیروعیدم شدم ۶.۱هستش حیلی خیلی نگرانم شما دکترتون چه قرصی یا ...

سلام گلم مشکلتون حل شد منم هفته 10و5روزم تیروییدم 10 خیلی میترسم همش آزمایشگاه رو لعنت میکنم ک دیر جواب داد

💜دخترم تمام هستی من💜
عزيدم منم هفته ١٧ هستم و تيروييدم ١١و كمكاره شما چيكار كرديد؟ من تازه متوجه شدم و خيلي نگرانم

عزیزم میشه بگین چیکار کردین نینی تون خداروشکر دیگه خوبه الان؟ 

💜دخترم تمام هستی من💜
2740
سلام دخترا من یه ماهه امه قبلا تیروئید داشتم سه ماهه قرص خوردن قطع کردم چون خیلی عددش افت کرد الان ب ...

اره حتما بده تیرویید خطرناکه،من با اینکه تحت نظر بودم تا افهمیدم از دادم شده بود9/5 

اره حتما بده تیرویید خطرناکه،من با اینکه تحت نظر بودم تا افهمیدم از دادم شده بود9/5 

اره منم تافهمیدم رفتم زیرنظر متخصص غدد روزی یک عدد و نصفی قبل صبحونه میخورم،، الان شما چند ماهتون؟

من سه ماهمه،منم هرروز یک ونصف جمعه یدونه هرماه باید چک بشم

عزیزم شما مشکلی ان شاءالله براتون پیش نیمود؟ من ۶ هفته ام و تازه فهمیدم کم کاری دارم، ۴.۰۹ هستش، همش نگرانم دیر نشده باشه

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡
سلام منم دقیقا مثل شما تو ۷ماهگی متوجه تیروعیدم شدم ۶.۱هستش حیلی خیلی نگرانم شما دکترتون چه قرصی یا ...

سلام دوست عزیز میشه بگید نی نیتون دنیا اومده خدایی نکرده مشکلی براش پیش نیومده از نظر هوش و حواس چطوره تروخدا کمک کنید جواب بدید

منم فک کنم دو سه ماهه حامله بودم فهمیدم واسه من ۲۹بود دکتر غدد رفتم هر ماه تحت نظر بودم وقرص میخوردم ...

سلام ببخشید منم تیزوئیدم مثل شماس شما روزی چندتا خوردی و چقد طول کشید عددش کم بشه

2706