2733
2734
من شوهرم طراح پارچه هست...یه زندگی معمولی داریم.شغلش جای کار خیلی داره ولی متاسفانه خودش خیلی فعالیت نمیکنه.انتظارم ازش بیشتر از ایناست.چون با این شغل و کمی فعالیت میتونه پول خوبب کسب کنه اگه بخواد.
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرمن مهندس عمران.ازکارش راضی نیستم چون کارش معمولا توشهرای دیگه ست
کسی هرگز نمیداند چه سازی میزند فردا، چه میدانی تو از امروز، چه میدانم من از فردا، همین یک لحظه را دریاب که فردا، قصه اش فرداست...
کارمنده،خدا رو شکر راضیم همیشه دوست داشتم شوهرم دندون پزشک باشه،خواستگار هم داشتم ولی خدا نخواست همش فکر میکردم فقط دندون پزشک در شان منه. خدا رو شکر الانم راضیم
بیش از آنکه در انتظارش باشی دوستت دارم...
2740
مدیر عامل شرکته مامانشه اصلا راضی نیستم چون هر وقت من با مادر شوهرم دعوام میشه شوهرمو جلو کارمنداش سکه یه پول میکنه از شرکت میندازه بیرون
تو که دلواپس من هستی و این کشف حجابم / تو که دائم سر این نکته کنی امر و عتابم / بستان سهم من از جنت و بگذر / که خودم پاسخ ایزد بدهم روز حسابم⚐⚐⚐
کارمند وزارت کشور راضی ام اما فکرش داغونه
بارالها هزاران مرتبه شکرت شکر بخاطر فرشته ای که بهم عطا نمودی ......خدایا به دوستانم فرشته ای سالم وصالح عطا کن ممممنونم خداجون [smiley]s/sm_50.gif[/smiley]
2706