2752
2734
عنوان

یک" قُل هُوَالله "هدیه به آقاامام زمان عج💚🪴🌿

| مشاهده متن کامل بحث + 39101 بازدید | 6941 پست
سلام عزیزم یکشنبه ساعت ده و نیم ما بیایم تو تاپیک ما هم کاری باید انجام بدیم؟

سلام عزیزم 

خوبی شما

یکشنبه ساعت 10:20 بیا تو این تاپیک یه پست بزار 

سلام کن 

یه چیزی بنویس خلاصه

بعد تا 10 نیم همه جمع میشیم 

بهت متن میدم کپی میکنی میزاری تو تاپیک @delbarasham

قبل از اینکه تاپیک بزنه اعلام میکنه بعد شما 

هر جا پستی از ایشون دیدی

یا دیدی یه جا تگ شده

میزنی رو اسم کاربریش و میری تو تاپیک که تازه زده 

«عنوان اعلام میشه» 

پستت رو میچسبونی یا الصاق میکنی 

تا پست رنگی بمونه 

اگر هم سر وقت نتونستی بیایی مشکلی نیست 

هر موقع رسیدی بیا و صلوات پست کن 

یا متن مهدوی 

یا تصویر 

یا اللهم عجل لولیک الفرج 

یا از این قبیل ذکر ها

یکی دو تا تاپیک که باشی روال کار دستت میاد 

سوالی هست درخدمتم🤗💓

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿۱﴾

بگو اوست‏ خداى يگانه (۱)

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿۲﴾

خداى صمد [ثابت متعالى] (۲)

لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ﴿۳﴾

[كسى را] نزاده و زاده نشده است (۳)

وَلَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾

و هيچ كس او را همتا نيست 

🌹اللهم عجل لولیک الفرج بحق حسین (ع)

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
سلام عزیزم ممنونم خداقوت و سپاس از این همه شور و تلاش الهی بهترین عیدی رو از حضرت علی علیه السلا ...

احساس میکنم سر امتحان املا هستم 

😂

من هیچ وقت املام خوب نبوده گلم 😁

اگر تو متن اصلی و متن های صفحه اول اشتباه املایی نوشتم حتما بهم بگید تا اصلاح بشه

ولی تو گفت گو بین خودمون لازم نیس چیزی بگین 

من با تک تکتون تو شخصی در ارتباطم 

و تو این تاپیک 

و نمیتونم دائم استرس غلط املایی رو داشته باشم 

امید وارم ناراحت نشده باشین 🤗💓🙏

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
2731
@مااهاانا   @دلخوشی1   @درگوشی_عاشقانه000  

عوض کردم عزیزم

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
احساس میکنم سر امتحان املا هستم  😂 من هیچ وقت املام خوب نبوده گلم 😁 اگر تو متن اصلی ...

باشه چشم عزیزم😂😁

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏

قربانی می‌کنم در خود تمام منیّت ها را،تمام

آن چه راکه باعث دوری من از خدایم شود..

قربانی می‌کنم‌ حسادت را،

که مبادا به آنچه دیگری از من برتری دارد حسد بورزم...

قربانی می‌کنم حسرت را،

که ذره ای من را از خود واقعی‌ام دور نکند و هرگز آهی نکشم برای داشته‌ها و نداشته‌هایم..

قربانی می‌کنم ترس را در وجودم،

که با اشتیاق صد برابر در راه رسیدن به کمال قدم بگذارم....

قربانی می‌کنم‌ وابستگی هایم را به این دنیای فانی؛زیرا که می‌دانم هر چه در این مسیر سبک‌تر باشم رهایی‌ام آسان‌تر می‌شود،زیرا باید کَند و رفت به دیدار محبوب ...🕊

پروردگارا هرچه که مرا از تو دور کند وسدّ راهم

شود را به پایت ذبح می کنم..

تا بلکه کمی قلب مالایق وصال جانانت شودو چشم مابه زودی با ظهورش روشن شود ⛅️

9️⃣ روزمانده به عید غدیر🌱

با نوشتن اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج#   در ثواب این تاپیک سهیم باشیم.

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

یا اماممممم زبان داارم دق میکنم چرا بم محل نمیدییییی

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
یا اماممممم زبان داارم دق میکنم چرا بم محل نمیدییییی

سلام عزیز دلم😇💕

بیا در آغوش پدر مهربان امام زمان

تا حضرت مهدی رو داریم غم نداشته باشیم دق نکنیم

الهی غم ما جز ظهورش چیز دیگری نباشد

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
﷽ قربانی می‌کنم در خود تمام  منیّت ها را،تمام  آن چه راکه باعث دوری من از خدایم شود.. ...

سلام عزیزم

قبول باشه😇💕

اگه میشه اینطوری بنویس👇

قلب مالایق وصال جانانت❌

قلب ما لایق وصال جانانت✔

تفاوتش در یک فاصله است😉

ما_لایق

از همه ی اعضای گروه صمیمانه تشکر میکنم🌹💞

عزیزان وقتی انتقاد میکنم اصلا به دل نگیرید قصد بدی ندارم

همه ی شمارو دوست دارم

و همیشه واسه همتون دعا میکنم💚💛💜

شما هم از من انتقاد کنید خوشحال میشم😇🙏🌺

رب اشرح لی صدری و یسرلی امری واحلل عقده من لسانی یفقهوا قولی

قربانی می‌کنم در خود تمام منیّت ها را،تمام

آن چه راکه باعث دوری من از خدایم شود..

قربانی می‌کنم‌ حسادت را،

که مبادا به آنچه دیگری از من برتری دارد حسد بورزم...

قربانی می‌کنم حسرت را،

که ذره ای من را از خود واقعی‌ام دور نکند و هرگز آهی نکشم برای داشته‌ها و نداشته‌هایم..

قربانی می‌کنم ترس را در وجودم،

که با اشتیاق صد برابر در راه رسیدن به کمال قدم بگذارم....

قربانی می‌کنم‌ وابستگی هایم را به این دنیای فانی؛زیرا که می‌دانم هر چه در این مسیر سبک‌تر باشم رهایی‌ام آسان‌تر می‌شود،زیرا باید کَند و رفت به دیدار محبوب ...🕊

پروردگارا هرچه که مرا از تو دور کند وسدّ راهم

شود را به پایت ذبح می کنم..

تا بلکه کمی قلب ما لایق وصال جانانت شودو چشم مابه زودی با ظهورش روشن شود ⛅️

9️⃣ روزمانده به عید غدیر🌱

با نوشتن الّلهُـمَّ‌عَجِّــلْ‌لِوَلِیِّکَـــ‌الْفَـــرَج#    در ثواب این تاپیک سهیم باشیم.

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.