2737
2734
عنوان

ازمایش cell free

817 بازدید | 27 پست

سلام خدمت همگی ایا کسی ازمایش cell.free در ازمایشگاه مانا انجام داده؟ هزینه ش چقدر میشه؟

تعداد رای : 2
نظرسنجی
بارداری
1
50%
16 هفتگی
1
50%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یزنهبله هزینه ش خیلی بالاس خواستم ببینم این ازمایشگاه چقدر میگیره

خدا خودش بچه هامونو حفظ کنه گلم. من 34 سالمه بارداری سومم هست. ان تی دو میلیمتر بود دکترم اونقدر منو ترسوند حتی منتظر نشد جواب غربالگریم بیاد گفت برو cvs بده من نرفتم یعنی همسرم نزاشت گفت دوتا بچه سالم داریم این مزخرفات چرا گوش میدی. جواب ازمایش غربالم اومد ریسک هام همه پایین بود فقط papp بالا بود که باز دکترم ترسوند گفت برو سلفری و امنیو بازم نرفتم . اخه دوتا دکتر دیگه که نشون دادم گفت ریسک هات پایینه و خوبه!! حتی غربالگری دوم هم ندادم و فقط رفتم سونو انومالی که خدا رو شکرهمه چی خوب بود

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
2740
31 سالمه......ضخامت 2.05 بود

سونوگراف گفت تا سه طبیعی هست خانمی!!!!!! اصلا نگران نباش به قول یه پاتولوژیست اینا همه داده های اماری هستن . فقط توکلت به خدا باشه.

خدا خودش بچه هامونو حفظ کنه گلم. من 34 سالمه بارداری سومم هست. ان تی دو میلیمتر بود دکترم اونقدر منو ...

خدارو 100 هزار مرتبه شکر برای منم خیلی دعا کنید چندتا دکتر رفتم گفتن احتمالش خیلی ضعیفه چیزی باشه 99 درصد سالمه چون من یه دختر هم دارم سالم و سلامت هست 9 سالشه ولی باز یه ترس تو دل ادم میندازن فقط هزینه ش سنگینه فکر اونم 

سونوگراف گفت تا سه طبیعی هست خانمی!!!!!! اصلا نگران نباش به قول یه پاتولوژیست اینا همه داده های امار ...

توکلم به خداس دلم روشنه چون ما فامیل نیستیم ناهنجاری هم کسی تو اقوام ما نداره فرزند اولم هم سالم و سلامته به لطف خدا ولی باز بتونم برم انجام بدم خیالم راحت میشه

خدارو 100 هزار مرتبه شکر برای منم خیلی دعا کنید چندتا دکتر رفتم گفتن احتمالش خیلی ضعیفه چیزی باشه 99 ...

خانمی هیچی نیست نیاز به سلفری هم نداری!!!!!!!!!!!!!! فقط ازمایش غربالگری دوم و انومالی رو انجام بدی کافیه!!!!!

بعضیا فقط ترس توی دل ادم میندازن. والا هفته قبل از دست خواهر شوهرم گریه کردم بعد اون همه استرس که از دکترا کشیدم اون هفته بهم میگه اشتباه کردی که نرفتی غربالگری و اینا اگه بچه ناهنجاری داشته باشه چی و... اونقدر گفت و گفت بیشعور اخرشم گفت البته نگران نشیا چیزی نیست

خانمی اگه توان مالیشو داری برو انجام بده خیالت راحت بشه گلم. ایشالله که کنجدت صحیح و سالمه عزیزم. راستی دختره یا پسر؟

عکس ان تی رو میشه بزاری اینجا

2706