2752
2734
عنوان

ازمایش cell free

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 27 پست
بله اومده همه چی نرماله فقط papp.a 4.57 هست میگن باید 2 باشه

اوه خانمی papaa من 17000هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

زیر نرمالش خانمی میگن احتمال سندرم هست!!!!!!!

بالا بودنش میگن رشد زیاد جنین رو نشون میده نهایتش تپلی میشه کنجدمون

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
خانمی هیچی نیست نیاز به سلفری هم نداری!!!!!!!!!!!!!! فقط ازمایش غربالگری دوم و انومالی رو انجام بدی ...

اصلا نباید به کسی بگی .....هرکسی یه چیزی میگه دلشوره ادم بیشتر میشه.....چی بگم والا....اگه بتونم پول جور کنم میرم حتما نشد توکل به خدا همون غربالگری دوم انجام میدم .....شما هم به حرف اینو اون اهمیت نده ....به نظرم دکتر مهمه....من مادرم و مادر همسرم هر دو پرستار هستن ولی اصلا دخالت نمیکنن میگن حرف دکتر تو گوش کن فقط...پیش پریناتولوژیست هم رفتم گفته باید انجام بدی....داستان داریم به خدا....سر دختر اولم این برنامه ها نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی همین pappa رو به بهترین متخصص زنان که نشون دادم گفت توی ریسک های خوب رو ول کردی چسبیدی به این پاپا که چی !!

به پاتولوژیست هم که امد اتاقم کار داشت نشون دادم گفت این که چیزی نیست اینا با سیستم اندازه گیری میشه  مهم نیست!!! یکی از خواهرشوهرامم که ماما بوده میگه ما فقط ریسک ها رو نگاه میردیم اصلا به این pappa نگاه هم نمیکردیم

اصلا نباید به کسی بگی .....هرکسی یه چیزی میگه دلشوره ادم بیشتر میشه.....چی بگم والا....اگه بتونم پول ...

منم سر دوتا پسرم حتی غربالگری و ان تی هم نرفتم . سر این یکی استرس فقط کشیدم گلم!!

یه روز مسئول ازمایشگاههامون که امد اتاق گفت تو دیگه چرا اون نزاشت حتی غربالگری دوم رو هم برم گفت بچت صحیح و سالمه حق نداری حتی غربال دوم رو بری

2731
منم سر دوتا پسرم حتی غربالگری و ان تی هم نرفتم . سر این یکی استرس فقط کشیدم گلم!! یه روز مس ...

بخدا ادم نمیدونه حرف کیو گوش کنه....الان نی نی تون به دنیا اومده به سلامتی یا نه هنوز

خانمی ازمایشت که عالیه.

بله خدا روشکر بخاطر همینه متعجب هستم قربونت برم ممنونم از لطف و راهنماییت موفق باشی عزیزم 🙏❤😘با اجازتون من برم فعلا خوشحال شدم از اشنایی با شما

بخدا ادم نمیدونه حرف کیو گوش کنه....الان نی نی تون به دنیا اومده به سلامتی یا نه هنوز

من که توکل کردم به خدا!!!

راستش این کنجدم خداخواسته شد و با وجود مخالفت ها و بحث ها و قهرهای همسرم که میگفت بندازمش نگهش داشتم!!!!

بعد دوتا پسر این دخملی شد حالا دخملم به خود خدا سپردمش عزیزم

بله خدا روشکر بخاطر همینه متعجب هستم قربونت برم ممنونم از لطف و راهنماییت موفق باشی عزیزم 🙏❤😘با اج ...

فدات من نگرانیتو درک میکنم ولی بهت قول میدم کنجدت صحیح و سالمه.

من که توکل کردم به خدا!!! راستش این کنجدم خداخواسته شد و با وجود مخالفت ها و بحث ها و قهرهای همسرم ...

انشالله که سالم و سلامت باشه دور از هر خطر و بلا....برای ما هم همینطور به خواست خدا باردار شدم خدا خودش از خطر و بلا حفظ کنه....ممنونم از لطف و مهربونیت خوشحال شدم از همصحبتی با شما با اجازتون من برم 🙏❤😘