2737
2734

نمیدونم چرا هیچوقت از دوستام شانس نیاوردم یکیشون اوایل بلوغ کلا فازش عوض شد واز اینایی بود که کلا تو خودشونن وکسیو ادم حساب نمیکنن دوتای دیگم از اینایی بودن که کلا همش پز چیزاشونو میدن و فقط تو فکر پسران و از دبیرستانم دوتا دوس خوب پیدا کردم با یکیش خیلی جور بودم اونم بعد یه سال خیلی سرد ومغرور شد وکلا ولمون کرد خیلی غبطه میخورم چرا دوستای پایه ای نداشتم باهاشون تولد بگیرم الان ۲۰ سالمه وپشت کنکور حس میکنم دیره دیگه چرا نوجوونیم انقدر بد گذشت تو زمینه دوست یابی🙁💔الانم تنهام تنهایی داره خفم میکنه

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶

باورت میشه تا حالا رفیق نداشتمممم

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
باورت میشه تا حالا رفیق نداشتمممم

من یه دونه دارم ولی خب راهمون دوره ونهایت دوسه ماهی یکبار بیرون بریم اونم کلا یکیه چند تایی خیلی کیفش بیشتره

2738

منم فقط یه رفیق صمیمی دارم که از پیش دبستانی تا الان که 26سالمونه باهم دوستیم ولی هیچ موقعه باهم بیرون نرفتیم .خوشگذاری نکردیم . 

.الانم چن وقتی هست ندیدمش

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
من یه دونه دارم ولی خب راهمون دوره ونهایت دوسه ماهی یکبار بیرون بریم اونم کلا یکیه چند تایی خیلی کیف ...

از هیچی شانس نداشتیم😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
عزیزم از من به تو نصیحت دوست چیزی جز خرج اضافه مالی  و هدر رفت وقت نیست تمرکز رو بزار رو خودت

اینا درست ولی گاهی یه سری چیزای دیگم لازمه اگه دوست خوب باشه که بد نیس 

از هیچی شانس نداشتیم😂

منم داشتم به همین فکر میکردم دختر عمم نوجوونیش همش با دوستاش تولد میگرفت الانم معلمه و ۲۰ سالگیم یه شوهره خیلی با شخصیت پولدار نصیبش شد😐

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز