2733
2734
عنوان

امشب تولد خواهرم با دوستاش بود خوش بودن با هم غبطه خوردم که‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 52 پست
من از بچگی کلا تولدی نداشتم ن کسی و داشتم بیاد ن میزاشتن با دوستام تولد بگیرم کلا تو حسرتم من خیلی م ...

عزیزم ولی خب من خانوادم مشکلی نداشتن شاید خودم ادم بی عرضه ای بودم

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶

تو هنوز وقت داری من رفیقای صمیمیمو تو دانشگاه پیدا کردم 

البته رفتم دنبال ادمایی که همفکرم بودن

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داغون شدم همش پشت کنکورم بازم تلاش زیادی نمیکنم بعصی اوقات دلم میخاد بمیرم

کاملا درک میکنم من یه ترمم امسال رفتم روانشناسی ازاد ولی نتونستم کنار بیام

2731

من الان سی سالمه اخرین دوستم مال دوران دبیرستانمه البته اون موقع هم خوش گذرونی نداشتیم به اون صورت 

شوهرم بر عکس من هزار تا دوست داره با چند نفرشون رفت و امد کردیم من خواستم باب دوستی رو باز کنم با زناشون هی به بهونه های مختلف زنگ زدم و کادو تولد گرفتم و هی گفتم بریم فلان جا ولی همشون اینقدر خودشون دوست دارن دیگه به من محل نمیذارن 

چند سال پیش سر همین شدید افسردگی گرفته بودم عین کنه ها خودمو به زور میچسبوندم به غریبه ها تا دوست شیم

الان دیگه عادت کردم و ازون حال بد دراومد و با شوهر و بچه هام خوشم  ولی جدیدا اینقد تاپیک با این موضوع میبینم داغ دلم تازه میشه دوباره 

من الان سی سالمه اخرین دوستم مال دوران دبیرستانمه البته اون موقع هم خوش گذرونی نداشتیم به اون صورت&n ...

بنظرم ادم هر چی بزرگتر میشه خصوصا تو دنیای دخترا وزنا اعتماد کردن سخت تر میشه ویه چیز دیگه دخترا خیلی واسه هم کلاس میذارن بعضیاشون دورنگن و کلا انقدر تو رقابت وچشم وهم چشمی ان