2737
2739
عنوان

بیاید از بیمار اسکیزوفرنی که مصاحبه کردم بگم. بیمار شماره ۱

| مشاهده متن کامل بحث + 7034 بازدید | 151 پست
استارتر این راسته که کسایی که ژن استرس و افسردگی رو دارن بچه های چند نسل بعدشون اسکیزوفرنی میشن؟

نخیر !

مثل اینکه بگی طرف سردرد داره، نسل های بعدش پا درد بگیرن 😄

اسکیزوفرنی ژن خودش رو داره. 

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم دانشگا درس میخونی  من هم فوق لیسانس روانشناسی دارم

خوارزمی 

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
2731
پسرم  شخصیت درون‌گرا  و آرومی داره من خیلی نگرانم چه شخصیت هایی دچار اسکیزو میشن

عزیز جانم

اصلا ربطی به آروم بودن نداره.

این موارد خاص هستن. حتی اگر پسرت مثلا تو ۵ سالگی بیاد بگه من دوست خیالی دارم و باهاش حرف میزنم باز هم ملاک بیماری نیست.

بعضی بچه ها آروم و درون‌گرا هستن. هیچ اشکالی هم نداره.

موفق باشی گلی 

شمام همینطور تیلور جان

از کودکی میتونه وجود داشته باشه، از سنین مدرسه قابل تشخیص هست  اما اصولا از دوران نوجوانی به ب ...

ببخشید من واقعا مشکل دارم میشه درخواست بدم بهم کمک کنید

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
2738
برای تشخیص دوقطبی حتما باید دورانی باشه که بعد از یه مدت بدون علائم بودن فازش تغییر کنه. احتمالا شما ...

یعنی من دو قطبی امم

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
بر طبق پرونده مددکاری اش، قبل از بستری در بیمارستان روانی و سپس انتقال به مرکز نگهداری بیماران مزمن ...

ی سوال 

تمام بیماران دو قطبی همین قدر خطرناکن یا بخاطره مصرف شیشه بود قتل کرده؟

از شانس خوبت؟!! خواهر من ۳ روز رفتم کارآموزی دیوونه شد برگشت

اگه بدونی با چه ذوقی میرفتم اون مرکز 🫠🫠 

اطلاعات خصوصی بیمار و مصاحبه با کیس رو چرا باید تو جای عمومی اعلام کنید، رازداری کجا رفته پس؟؟

الان شما میدونی دارم در مورد کدوم شهر، مرکز ، بیمار صحبت میکنم؟ 🤔

2706