2733
2739
عنوان

یه توصیه به کسانی که واقعا دوست دارن ازدواج کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2786 بازدید | 144 پست
بد مردا با بد زنها خیلی فرق داره بعدم زن بد باشه راحت طلاقش میدن 

ببین اصلا ربطی به حرف من نداره حرفتون

من از نظر قانونی نگفتم دوستمون میگه همه مردا بدن من میگم بد نیستن مردای خوب خیلییی زیادن

الان من یکی رو میشناسم بجز شوهرش دوتا دوست پسر داره یعنی همه دخترا بدن؟ 

از نظر قانونی حقوق با مرداست ولی این تقصیر مردا نیست تقصیر حکم گذاره که خب اون یه بحث دیگست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی اذیتم میکنه کاش من مستقل بشم

الهی..

چند سالشع؟ شاید کم سنه برا همون

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
اسی جان تجربه بد شما یاعث شده دید بد نسبت بقیه جامعه داشته باشی همه اینطور نیست و نمیشه به همه تعمیم ...

دید بد ندارم من میگم ادمای زبون باز خیلی خطرناکن حقیقت محض

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2742
الهی.. چند سالشع؟ شاید کم سنه برا همون

۲۶ کم سنه این خودههه ابلیس شیطان تو کفش مونده

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
۲۶ کم سنه این خودههه ابلیس شیطان تو کفش مونده

نههه سنش زیادع که

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740
من متاهلم تو میگی همه مردا بدن من میگم نه  حتی شوهر دوستامم واقعا خوبن ندیدم یه باردوستام شاکی ...

من میگم باید بلددد باشی راستم میگم

من بلد نبودم مادرم هیچی یادم نداد من فقط فک میکردم شوهرمم مثل خودمه نمیدونسنم انقد ازارم میده

چه ربطی داشت خدا زندگیتو آرامش بده شما مگه همه مردا رو زیر یه سقف تجربه کردی که میگی همه همینن؟ الان از مردا هم بپرسی میگن زنا فلانن بیصارن این حرفارو بزار کنار چون من متاهل خوشبخت زیاد دیدم ازدواج عاقلانه و با چشم باز بهترین چیز هست درضمن خونه پدر برامون نپختن تا کی خونه پدر باشیم و مستقل نشیم

من میگم باید بلددد باشی راستم میگم من بلد نبودم مادرم هیچی یادم نداد من فقط فک میکردم شوهرمم مثل خو ...

حق طلاق داری؟

جان فدای خنده خوبان و روی ماهشان کز وجاهت می‌شود آئینه خاطر خواهشان
من میگم باید بلددد باشی راستم میگم من بلد نبودم مادرم هیچی یادم نداد من فقط فک میکردم شوهرمم مثل خو ...

بنظرم ب یاد دادن نیس بعضیا ذاتشون خرابه زیربارم نمیرن ک خرابه

نمیدونم کاربری چندممه😂
2706