2737
2734
عنوان

چرا باردار نمیشم!!!؟؟؟؟

98 بازدید | 20 پست

خانوایی که اقدام کرددید به بارداری و باردارید تروخدا بیاید.

من سه ماهه اقدامم به بارداری

قبل از اقدامم پریودم نامنظم بود همون ماه اول که اقدام کردم پریودم تاخیر افتاد، قبل از اقدامم 27-28روزه پریود میشدم بعد ازاینکه اولین بار اقدام به بارداری کردم تا 31روز پریود نشدم و بعدش شدم الان سه ماهه پریودم منظم و 31روز شده.

ممکنه رحمم آماده بارداری شده باشه؟؟؟

من تواین سه ماه خیلی اقدام کردم و نشده....

این ماه هم از بعد پریودیم که پاک شدم تا دیشب هرشب اقدام کردم و دیروز تخمک گذاریم بوده...

تروخدا بگین میشه یان؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گلم اولا رحمتو تقویت کن چیزای گرمی بخور.دوم برو خودت و همسرت سونوازمایش ی چکاب کامل بدین خیالتون راحت بشه بعد بیاین اقدام کنین.سوم اینکه دکترامیگن تا یک سال طبیعی ک نشه ولی شما خیلی نگرانی حتماحتما ب متخصص پراجعه کنین خیلی دلایل میتونه باشه ک باردارنشین.مثلا تنبلی تخمدان.کیست.چاقی.تیرویید.یاضعف اسپرم.وخیلی چیزای دیگه

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2731
گلم اولا رحمتو تقویت کن چیزای گرمی بخور.دوم برو خودت و همسرت سونوازمایش ی چکاب کامل بدین خیالتون راح ...

همسرم میگه طبیعیه که تا یکی دوسال اول نشه ولی من نگران بودم 

همسرم میگه طبیعیه که تا یکی دوسال اول نشه ولی من نگران بودم 

چندسالتون هم خودت هم همسرت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واقعا جای نگرانی نیست حداقل ۶ ماه زمان لازمه.بعد میتونی بری دکتر تازه بعضی از متخصص ها میگن ۱ سال‌.

بعد هم چرا هر شب اقدام میکنید؟ اینطوری امکان بارداری رو بالا نمیبرید فقط کیفیت اسپرم میاد پایین... با آرامش و هر موقع کشش داشتید اقدام کنید. اینطور عجله ای که نمیشه‌.

از لحاظ تعذیه هم به خودتون برسید میوه و پروتئین بیشتر بخورید که اگر منجر به بارداری شد ان شالله بهترین باشه‌.

2738
خودم21همسرم23 یک ساله ازدواج کردیم

خب سنیم ندارین اگه میبینی نمیزاره بری دکتر سه ماهم صبر کن بعد بگو دیگه بیشترازشیش ماه خوب نیس بمونیم بیای چکاب بدیم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا جای نگرانی نیست حداقل ۶ ماه زمان لازمه.بعد میتونی بری دکتر تازه بعضی از متخصص ها میگن ۱ سال‌. ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم، طبعیت همسرم گرم هست و دیگه همیشه کشش داره چیکارکنم ..

ممنونم از راهنماییت عزیزم، طبعیت همسرم گرم هست و دیگه همیشه کشش داره چیکارکنم ..

اگر کشش هست که موردی نداره و عالیه. فکر کردم بخاطر بارداری هر شب اقدام دارید گفتم زیاده.

خب سنیم ندارین اگه میبینی نمیزاره بری دکتر سه ماهم صبر کن بعد بگو دیگه بیشترازشیش ماه خوب نیس بمونیم ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم، بخدا خیلی میترسم خیلی بده خانمی نازا باشه دیشب داشتم بهش فکر میکردم بغضم گرفته بود درسته سنی ندارم ولی حتی فکرشم آزار دهندس...

اگر کشش هست که موردی نداره و عالیه. فکر کردم بخاطر بارداری هر شب اقدام دارید گفتم زیاده.

حقیقتا منو همسرم باهم دوست بودیم ازدواج کردیم، طبعیت همسرمم گرم هست و خداروشکر کشش هست. وقتی عاشق همسرت باشه همه چی امکان پذیره.

اما خیلیییی این افکار که ممکنه نازا باشم از دیشب اذیتم میکرد 

حقیقتا منو همسرم باهم دوست بودیم ازدواج کردیم، طبعیت همسرمم گرم هست و خداروشکر کشش هست. وقتی عاشق هم ...

در بهترین شرایط و همه چیز اکی باشه هر ماه ۵۰ درصد امکان بارداری وجود داره. و واقعا تا ۶ ماه نباید خودت رو نگران کنی‌‌.

قبل بارداری بهتره یه چکاپ کامل انجام بدی که بدنت کمبودی نداشته باشه. بنظرم شما هم برو بگو یه سونو رحم و تخمدانم هم برات بنویسه تا خیالت راحت باشه و بدون استرس اقدام کنی‌.

یه ویزیت هم برو پیش دندونپزشک،که دندون خراب نداشته باشی، تو دوران بارداری دندونپزشکی رفتن سخت تره.

بعد از همه اینا خواهرانه بهت میگم سنتون کمه عجله نکن این دوران رو فقط به عشق و حالتون بگذرونید. این روزها دیگه برنمیگرده و بچه داری پر از مسئولیه.

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز