2733
2739

بچه ها من تازه عروسم و تو یه ساختمون با مادرشوهرم هستم پنج تا خواهر شوهر دارم دوتاشون جداشدن بچه هم دارن و یه شهر دیگه زندگی میکنن عید و مراسم خاصی باشه میان خونه مادرشون و اینا که میان شوهرم کلا منو فراموش می‌کنه تمام توجهش می‌ره سمت اونا و محبت به اونا می‌کنه وخارج مادرشون با شوهرمنه خواهرانش که میان خورد و خوراکشون و همه چی با شوهر منه و با اینکه کار میکنن یه قرون خرج نمیکنن و به جاش جمع میکنن و طلا و زمین و ملک میخرن فکر کنید از روز اول عید خرج اینا با شوهرمه تا موقعی که میرن من همش احساس تنهایی میکنن و جایی هم دعوتمون میکنن این دوتا خواهرشوهرامم میان شوهرم فقط با پوشش من کار داره و هی تو مهمونی چشم و ابرو میاد گردنم معلومه یا موهام میاد بیرون شومیز اندازه مانتو و شلوار بگ باید بپوشم جاییم معلوم نشه مانتو بیرونم بلند باید بپوشم حالا با این دوتا خواهرش کاری نداره با بلیز و شلوار تو مهمونی میگردن و موهای باز روسری هم نیپوشن جلو مردا همه جاشون بیرونه و بیرون هم با مانتو کوتاه موهاشون بیرون اصلا به اونا هیچی نمیگه فقط گیر میده به من و شوهرم قبل از من هیچی نداشت و با کمک من الان همه چی داره مثلا با وام ازدواج و طلاهای عروسی و مجردیم ماشین گرفت که هم راحت باشیم جایی میریم الان خواهر و مادرش رو میشونه جلو و من همیشه باید عقب بشینم و یه زره در رو محکم میندم زود میگه آروم ببند درو یا آهنگ تو ماشین نمیتونم زیاد کنم خواهراش و مادرش هر دقیقه تیکه میندازن به من که برادرمون ماشین داره و تو هم کاش داشتی و می‌خوام هی بگم مگه قبل من ماشین داشت یا کمک من گرفته باز هیچی نمیگم کلا آدمای قدر نشناسی هستن شما جای من باشین چیکار میکنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نیستن واقعا آخه اونا خودشون شوهر دارن زندگی الان زندگیه شماست هرچیزی ی حدی داره

اره منم همینو میگم همش خواهر و خانوادم نشد که جلو من میگه من جونم برای خواهران در می‌ره آنقدر ناراحت میشم پس من این وسط چی هستم فقط برای اینکه نیازهای دیگش برطرف بشه

2706