2737
2739
عنوان

بیاین عکس از سفره های مهمونیاتون بزارین😍🥘🥗🍗

| مشاهده متن کامل بحث + 387641 بازدید | 1295 پست
هروقت اومدی مشهد و قسمتت شد ی درخواست دوستی بده برات درست کنم بیارم دم هتل یا خودت بیای ی جا بگیری

قربون دل مهربونت بشم منننن🥺🫂❤️ چه قدر خوبی اخه 

ممنونم ازت مرسییی

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدانکنه عزیزم . بی تعارف میگم هروقت اومدی حتما اسممو یادت باشه پیام بده برات درست میکنم ⚘️❤️

دعام کن ایندفعه با معشوقم بیام 

تو نزدیکتری از اقا امام رضا بخواه برام واسطه بشه به عشقم برسم دوتایی بیایم پابوس😔 

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
2742
خدانکنه عزیزم . بی تعارف میگم هروقت اومدی حتما اسممو یادت باشه پیام بده برات درست میکنم ⚘️❤️

چه مهربونی شماااا

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

چقدر گلی .من مشهدم ولی کوفته دوست ندارم😁😁

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
2738
بفرمایین عزیزم ن مشهدی هستیم یکی از خاهرام عاشق کوفته ست هروقت افطاری میگیره یا کوفته میده یا اش رش ...

مشهدیا عشقن؛بُخدا؛ چون خودُم مشهدیُم ؛😅😁😁

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )
2706