2703
2553
عنوان

هديه براي معلم براي جشن اسم

129 بازدید | 14 پست

اونايي كه بچه اول دبستاني داريد يا داشتيد هديه براي معلم چي برديد؟

برنامم اينه كيك سفارش بدم با يه تيكه لوازم تحرير كوچيك مثل تراش فانتزي يا كتاب داستاني يه چيز در اين حد براي بچه ها

براي معلم هم كارت هديه پونصدي

به نظرتون خوبه؟

شما هم اگه پيشنهاد بهتري داريد بگيد ممنونم

توروخدا این تجملات رو باب نکنید😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
آخه همه بچه ها بردن نميشه يكي ببره يكي نبره

اخه همه بچه ها اشتباه کردن 

تو این اوضاع 

شاید یکی ندارع خانوادشو مجبور میکنه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
اخه همه بچه ها اشتباه کردن  تو این اوضاع  شاید یکی ندارع خانوادشو مجبور میکنه

مدرسه دولتي نيست خب

مدرسه ايه كه تمام بچه هايي كه توش درس ميخونن پدراشون شركت نفتي هستن

همه ازين برنامه ها استقبال ميكنن

اتفاقا بچه ها خوشحال ميشن با هديه كوچيك

مثلا چهارشنبه گذشته جشن اسم يكي از دوستاي پسرم بود بهشون يه مداد داده بود اگر بدوني چقد خوشحال بود بچه وقتي اومد🤭

فقط نميدونم اونا براي معلم چه هديه اي دادن

اصلا کار درستی نیس شاید کسی واقعا پول واس این هزینه ها نداشته باشه اونوقت یابایدسرافکنده بشه یا قرض کنه واس معلم هدیه بخره

آخه معلم هدیه میخادچیکار اون داره حقوقشو از دولت میگیره بعدش حالا هدیه هم باشه مثلا ی شاخه گل ن کارت هدیه ی پونصدی من تولد خاهرزادمم اینقدپول نمیدم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
اصلا کار درستی نیس شاید کسی واقعا پول واس این هزینه ها نداشته باشه اونوقت یابایدسرافکنده بشه یا قرض ...

مشكل اينجاست كه مدرسه غيرانتفاعيه شهريه اش هم بالاست هر كس اونجا درس ميخونه صد در صد توانايي ماليشو داره

بعد من ميدونم معلما چقد حرف ميزنن البته نه همشون بعضياشون

2714
مشكل اينجاست كه مدرسه غيرانتفاعيه شهريه اش هم بالاست هر كس اونجا درس ميخونه صد در صد توانايي ماليشو ...

چی بگم والا کلا کارشون از ریشه اشتباهه

بعدجشن اسم ینی چی

جشن اسم ی خوراکی و ی یادگاری کوچیک برای معلم چیزی نیست والا

اولین باره میشنوم

مثلا من برای بچه ها ی عکس بردم که همونم هزینه اش زیاد شد ولی خب بهتر از چیزای دیگه بود.

همتا اسم خـودمه♥
پوست معلم توهمچین مدرسه ای کندست چون توقعات ازش بالاست

دقيقا

معلم جرات نداره به بچه بگه تو فرداش خانواده رفتن شكايت كردن

اصن يه وضعي

اگر هم توي درس دادن كوتاهي كنه مدير بيچارش ميكنه

وقتي حروف اسمشون رو كامل ياد گرفتن جشن ميگيرن مثلا آدرين چون همه حروفشو خوندن و ميتونه اسمشو بنويس ...

20تا بچه20تااسم دارن

هرروز هرروز جشن میگیرن پس دقیقا کی درس میخونن

ی کسی بایدپیدابشه ازاین وضعیت شکایت کنه

2706