2726
عنوان

پشت پلکو لیزر کردم .(پلاسما).عکس

132 بازدید | 12 پست

ازصدتا عمل عوارضش بیشتر بود تا دیروز ک انگار تخمرغ روی پلکم بود انقدرورم داشت .زیر چشمامم ورم کرده کبود شده .طبیعیه ایا؟اصلا تاثیرم داره من پف نداشت پلکم فقط یکم شل شده بود ☹

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبارکه عزیزم  نتیجه کی معلوم‌میشه ؟ عکس قبلو میزاری ؟

مرسی .فعلا هیچی مشخص نیس چشام بزور باز میشه

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
منم خیلی دلم میخواد عمل کنم

منم همینطور فقط چون سنم کم هنوز نکردم ...الان این پدرمو دراورد ازعمل بدتر 

منم دلم میخاد عمل کنم‌.یکم‌حس میکنم‌پف دارم .  چقد هزینه کردی گلم ؟

اینکه عمل نبود اصلا ..با لیزر تازه به یک جلسه هم ک کامل خوب نمیشه .پشیمون شدم همون عمل بهتره عوارصش کمتره ..این لیزر جلسه ای ۲۰۰

ینفر دیدم بینیشو انجام دادع بود تا چن ماه بعدش هنوز جاش موندع بود

باید تایماه ترمیم کننده خوب بزنی

اینکه عمل نبود اصلا ..با لیزر تازه به یک جلسه هم ک کامل خوب نمیشه .پشیمون شدم همون عمل بهتره عوارصش ...

اخی عزیزم امیدوارم از نتیجه ش راضی باشی 🌹

یه صلوات بفرست تو کارم حرفه ای شم وپیشرفت کنم 😘

اگر پلاسماجت یا پلکسر زدین نگران نباشین تا ۳، ۴روز ورم زیاد طبیعیه کمپرس سرد خیلی کمک میکنه تا ورم بخوابه. تا ۱۰ روز دیگه تمام زخم ها میریزه و ورم میخوابه بعد یک تا یک ماه و نیم دیگه اثر واقعیش معلوم میشه