2703
2553
عنوان

قشنگترین زن ایرانی همرا با پسرش ...

| مشاهده متن کامل بحث + 15732 بازدید | 85 پست
اصلا شبیه ایرانیها نیس
والا ایران دختر خوشگل زیاد داره
اینم بد نی اما از این خوشگل تر فراوونه
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشگل به نظرم کسی هست که خدادای و طبیع یخوشگل باشه نه با این همه عمل زیبایی و پروتز لب و گونه

قبل عملش اصلا زیبا نیود
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2720
تو 3 تا عکسش فقط تو اون اولیه که تکیه خوشگله
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
آهـــــــــــــــــــــان...
البته همین عمل بینی هم اینقدر تو قیافه تاثیر داره که نگو... حتی بعضی از مردها هم بعد عمل بینی قیافشون خیلی بهتر میشه!

ولی به نظر من دیگه الان دختر زشت آنچنان وجود نداره حالا غیر اینکه ایرانی ها قیافشون خوبه با همین عمل و تتو اینا همه خوشکل میشن
2714
جالب است بدانید که تمام عکسهای به ظاهر قشنگش فقط فتوشاپ است. و به زیبایی عکسهایش نیست.

این مطلب در اکثر سایتهای خارجی و حتی یوتیوب به اثبات رسیده گویا این دوشیزه جوان علاقه فراوانی به زیبا شدن و مشهور شدن داشت به گونه ای که در فیس بوک خود را با عکسهای جعلی تبلیغ میکرد و سر هموطنان ساده خودش را کلاه میگذاشت. جای تاسف است که به همچین فردی افتخار میکردیم بدون اینکه فیلم یا ویدیویی از خود ارائه دهد به کمک عکس و کمی تبلیغ در فیس بوک توانست تا حدودی در اینترنت به شهرت برسد و حتی او را از نظر زیبایی با ایشواریا رای مقایسه میکردیم.

به نظر شما زیبایی تا اندازه مهم است که شخصی به علت نداشتنش حاضر میشود دست به هر کاری بزند؟؟؟؟؟؟؟؟ این هم نمونه ای عکس .سمت چپ قبل از فتوشاپ سمت راست بعد از فتوشاپ.

آپلود عکس کوچولوهای فارسی
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.
2706