2733
2734
سلام من باردار نمیشم و مشکل تخمک گذاری دارم اما پریودهام منظمه دایم کیست دارم ولی پرولاکتینم بالاست و از شما فراسیون گرفتم یک دوره خوردم اما اقدام نداشتم چون کیست داشتم این دوره میبخوام اقدام داشته باشم واسه بارداری میخوام بدونم من اگر در حین اقدام و نزدیکی فراسیون هم بخورم و تا پایان دوره و پری بعدی ادامه بدهم حتی بعد از اقدام واسه بارداری. میخوام بدونم مصرف فراسیون بعد از اقدام تا دوره بعدی پریود و انتظار نتیجه واسه بارداری ایا باعث سقط نمیشه اگر بارداری اتفاق افتاده باشه و ما اطلاع نداشته باشیم لطفا هر چه زودتر جواب من رو بدید میخوام اگر باعث سقط نمیشه ازتون بخرم و اقدام کنم و مصرف هم بکنم ممنون
خدایا خیلی مهربونی 
یاشار جان عرق فراسیون چون تخمک گذاری را فعال می کنه برای اقدام خیلی خوبه من خیلی مشتری داشتم که مشکل نداشتند و فقط برای کمک به باردار شدن می خورند همون ماه هم که برای آب شدن کیست عرق فراسیون را می خوردید بهتر بود که اقدام هم داشتید. مشکلی نبود. چون تخمک گذاری را فعال می کنه. از نظر ضرر و خطی سقط هم نه عزیزم. مشکل نداره باز هم خیلی مورد داشتیم که می خوردند و تا فهمیدند باردار هستند حذفش کردند و دیگه نخوردند

عزیزم لطفا دقیقا بفرمایید کدام از این موارد مشکل شماست؟؟

۰۰۰ پریودی نامنظم؟

۰۰۰ یائسگی زودرس

۰۰۰ کم یا زیاد بودن مقدار پریودی

۰۰۰ لکه بینی

۰۰۰ کیست و فیبروم تخمدان؟

۰۰۰ کیست و فیبروم سینه؟

۰۰۰ تنبلی تخمدان

۰۰۰ تخمدان پلی کیستیک؟

۰۰۰ عفونت؟

۰۰۰ فولیکول کوچک و یا نداشتن تخمک?

۰۰۰ آیا قصد بارداری دارید?

دوستان من خیلی وقت نمی کنم تو نی نی سایت بیام. لطفا اگر مشاوره رایگان  خواستید در تل گ رام و واتس اپ پیام بدید هم راهنماییتون کنم و هم پیام خانمهایی که جواب گرفتن رو براتون بفرستم اطلاعاتتون زیاد بشه.

۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم لطفا دقیقا بفرمایید کدام از این موارد مشکل شماست؟؟ ۰۰۰ پریودی نامنظم؟ ۰۰۰ یائسگی زودرس ۰ ...

این تاپیک برا خیلی وقت پیشه از کجا فهمیدی باشماست

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰
2728
پس با کی باشن. من لیلی هستم. شیراز و در این زمینه سالهاست فعالیت می کنم.

نه خب چرا جهلی میشی از اون بابت پرسیدم چون ریپلایم یا تگ تون نکرد

من ندونستم شما اینکارید 

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰
عزیزم من 10 ساله اینجا عضو هستم و شما 2.3 ماهه اومدید اینجا. اون موقع این امکانات رو نداشت.

سلام لیلی خانم خوب هستین؟

هنوزم نینی سایت میاین؟

یادمه قبل اینکه باردار بشم انقدر بهتون زنگ میزدم پیام میدادم تا خسته میشدین...اما بعد بارداریم فقط یکبار مزاحمتون شدم و گفتم پسرم شکر خدا به دنیا اومد و ازتون تشکر کردم...دیگه بعدش مزاحمتون نشدم...تااینکه امشب تو نت سرچ کردم لیلی فراسیون نینی سایت این تاپیک روآورد....هرجا هستین براتون آرزوی موفقیت دارم...😘😘😘

2738
سلام لیلی خانم خوب هستین؟ هنوزم نینی سایت میاین؟ یادمه قبل اینکه باردار بشم انقدر بهتون زنگ میزدم ...

سلام عزیزم. خواهش می کنم. من یادم نمی یاد ولی خوشحالم که باردار شدید. خداروشکر که جواب گرفتید

ادرس اینستاگراممون

Araghiyat Bagh Golha:
I'm on Instagram as @bagh.golha.shiraz. Install the app to follow my photos and videos. https://www.instagram.com/invites/contact/?i=1vsjicww685o6&utm_content=24tnea6

2706