2737
2734
عنوان

در مورد گواهی سلامت دختران قبل از ازدواج سوال دارم!

| مشاهده متن کامل بحث + 81449 بازدید | 217 پست
مهرآفرین عزیز شما خیلی عجولی و فقط دوست داری جواب بدی من جواب شمارو ندادم جواب پست کس دیگه رو دادم که

راجع به پسرها پرسیده بود.... شمایه کم آرامش داشته باش یه کم تند صحبت میکنی خانمی
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
آره سنجاقک جان
حق با شماست
یه عده خانوم توی این سایت هستن که تحمل ظلم- مخصوصا ظلم به حقوق زنان رو ندارن!

همیشه هم توی تاپیکهایی که به حقوق و شخصیت زن میشه میان و نظر مخالف با اکثریت میدن

چون میخوان نسلهای آینده شون بهتر از الان خودشون زندگی بکنن

ایرادی داره از نظر شما؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلباخته جون مرسى
به من لطف دارى

خیلى حرفى که توى مطب زدى بجا بوده ، شاید هم باعث بشه چند ثانیه فکر کنند !
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
2728
تا وقتی زنای جامعه ما چنین طرز تفکری دارن مردهای ما سعی نمیکنن دیدگاهشون رو عوض کنن

هنوز مادرای ما وقتی پسرشون هزار تا کثافت کاری میکنه قربون صدقش میرنو وقتی دخترشون یه کار اشتباه میکنه به

بدترین شکل مجازاتش میکنن

خانم بهاری پسرای بی بند و بار گند نزدن به ذهنیت همه؟

فقط دخترای بی بندو بار باید مهر تایید بخورن؟

آدم میمونه چی بگه

قصه میخو سنگه
به خدا ماریلا جان چنان همه افرادحاضرتو مطب با غیض وغضب نگاهم میکردندکه انگارزشت ترین و بی ادبانه ترین حرف دنیا رو زدم!!!!!
یه عده هم شکشون برده بود که نکنه فاحشه ای چیزی هستم!!!!!
خدامیدونه چندین نسل باید عوض بشه تا این ملت به دید انسانی تری درباره خودشون وزنانشون برسن!!!
دلتنگم مثل مادر بی سوادی که دلش برای بچش تنگ شده اما نمیتونه شمارشو بگیره.

می خواستم جواب ندم اما نمی شه اون دختری که در مقابل هوسرانیه کس دیگری از خودش دفاع نمی کنه و تسلیم می شه اول به خودش ظلم می کنه. چنین آدمی اول خودش آسیب می بینه.
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
2738
کاش میتونستم صدای پزشکی که راجع به همین موضوع صحبت میکنه واستون بزارم... خیلی چیز باحالیه

من میگم این کار اشتباس که کسی بخواد دختری رو ببره دکتر این فرهنگ باید از بین بره اما گیرم یکی هم خواست ببره

نباید اینطور جبهه گرفت... من خودم اگه یه روز پسر دار شم عروسم و دکتر نمیبرم اما خیلی ها هم دوست دارن ببرن

این کار درست نیست اما غلط هم نیست...
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
مونا جان اگه ازدواج باشناخت واگاهی کامل انجام بشه وطرفین علاوه برمعیارهای ظاهری ازنظراخلاقی وانسانی مکمل هم باشن صدالبته بردن دکتروگرفتن گواهی بکارت توهین بسیاربزرگی خواهدبود!!!!!!!!!!!
دلتنگم مثل مادر بی سوادی که دلش برای بچش تنگ شده اما نمیتونه شمارشو بگیره.

2706