2703
2553
عنوان

در مورد گواهی سلامت دختران قبل از ازدواج سوال دارم!

| مشاهده متن کامل بحث + 81366 بازدید | 217 پست
من واقعا" نمیدونم منطورم و چطور برسونم شما بد همه چیز و با هم قاطی کردید..

من میگم زن جایگاه بلندی داره و نباید خودش و دست این گرگها بسپره.من خودم مدافع همه زنان دنیام حتی اون که

کلا" همه زن ها رو برده زیر سوال من ازش به موقع دفاع میکنم .... شما میگید پس پسراااااا چی این واسه منم سوال

اما هیچ دلیل نشده که سر لجبازی بخوام بگم پس دخترا هم باید مثل اونا باشن...

بد شدن راحت واسه همین بد و انتخاب میکنیم... ؟ چرا به پسرهامون یاد ندیم که دختر جایگاه بلندی داره و بهشون یاد ندیم

که به یه دختر به عنوان یه وسیله واسه لذت هاشون استفاده نکنن؟؟؟
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
بهاری جونم عزیزم اینجا بحث کردن فایده نداره .
همیشه توی یه سری تاپیک خاص یه عده هستن که میان و بحث می کنن فقط هم نظر خودشون مهمه . جالبه که همشون هم با هم توی یه تاپیک پیداشون می شه !
خودتو خسته نکن عزیزم :_*
من خودم حتی بعد از عروسیم هیچ احدی از خونواده شوهرم نه از من سوالی پرسید نه از شوهرم اصلا نمی دونن ما کی اون کارو کردیم !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیشتر از اصل موضوع از دیدگاه های بعضی از این خانمها ی پسردار!!! متاسف شدم

کی میخوایم درست شیم

فکرکنم هیچ وقت قصد نداریم یکم به خودمون بیایم

هر زنی باکره باشه سالمه؟پاکه؟

بکارت نشان دهنده پاکی یه دختره؟

چی نشان دهنده پاکیو سلامت پسر شماست؟

پس کدوم دکتره که میتونه بگه پسره شما رابطه نداشته مریض نیست؟

دخترا بلا شدن فقط؟پسرا سوپر بلا نشدن یعنی؟

یعنی پسر شماها سالمه دختره مردم ناسالم؟

خجالت آوره

هر زنی،دختری ،مادری که به این کار تن بده به شخصیت خودش توهین کرده

هیچ دادگاهی هیچ دادگاهی براش مهم نیست این مسئله ،هر کی اینطور فکر میکنه از اطلاعات کمشه

معاینه مشکلی نیست تو خودت میخوای یه چیزایی رو بدونی اما چرا باید اینو به همسرت یا بدتر از همه برای مادر همسرت ثابت کنی؟چرا باید بری معاینه و مادر پسر بیاد بالاسرت

که چی؟

که داری یعنی پاکی نداری یعنی .....

خانم های پسردار شما خودتون زنید به شخصیت هم جنس خودتون توهین نکنید یکم فکراتونو باز کنید اگر دختری بخواد رابطه

داشته باشه با پسری نیاز نیست حتما بکارتشو از دست بده پس ممکن باکره بود و به قول بعضیا بلا هم بود!!!
2720
خانم مونا

آیا کسی اینجا از بی بندباری دخترها دفاع کرد؟
آیا کسی اینجا به دخترها توصیه کرد برای انتقام و مقابله به مثل هم که شده برن هرزگی بکنن؟

حرف مخالفان تاییدیه بکارت دختران کلا یه چیز دیگه هست!
یه مفهموم بزرگ به اسم دفاع از حقوق بانوان
دوستان یه سوال چه احساسی داریداگه بدونیدباکسی زندگی می کنی که قبلا با چند خانم دیگه رابطه داشته فکرکنم نا راحت کننده هست خوب این درمورد طرف مقابل هم صدق می کنه خوب چرابایدتوهین تلقی بشه معاینه برای کسی که نجابت وخویشتن داری کرده امیدوارم دیدگاه من درموردموضوع ناراحتتون نکنه
2714
دوستان خوبم فرمایشات شما کاملا متین وزیباست اما توکت عده بسیارزیادی ازمردم ایران نمیره که نمیره که نمیره!!!
خوب بااین حساب اول باید ازدواجها رو متوقف کنیم سطح شعور و فرهنگ مردممون رو حسابی درحد چندقرن بگیر شما ببریم بالا بعد اجازه ازدواج بدیم!!!
مسلما چنین خواسته ای اززن توهین به ارزش انسانی اونه اما اینم درنظربگیر همه مردم کشورما شعورواگاهیشون درحدخانم ماریلای عزیز که بسیاربراشون ارزش قائلم نیست!
چندهفته قبل که مطب دکترزنان بودم که دخترجوانی همراه مادرومادرشوهراینده ش برای معاینه بکارت اومده بود بعدمعاینه دختره و مادرش ازخوشحالی روی پاشون بندنبودن
مادرشوهره بلندشد و دختروبوسید وبهش کادو داد به منشی ودکترهم شیرینی داد!!!!
من فضول هم باصدای بلند به مادرشوهرگفتم مامان داماد عروست اکبند بودنشو ثابت کرد حالا نوبت توئه که اکبند بودن پسرتو ثابت کنی!!!!!
به خداکه همه مطب که خیلی هم شلوغ بود تاچنددقیقه مات ومبهوت نگاهممیکردند!!!!!!
دلتنگم مثل مادر بی سوادی که دلش برای بچش تنگ شده اما نمیتونه شمارشو بگیره.

من با بهاری و مونا موافقم

بهتر بود اسم تاپیک رو میزاشتین چه طور یه دختر میتونه از درخواست دکتر جهت اخذ گواهی بکارت فرار کنه!!!!!!!!!

چون این دختر خانم و آقا پسر گل دست همه رو از پشت بستن
خانم بهاری دختران پاکی هم هستند که به خاطر حیاشون روشون نمیشه برن معاینه نمیشه گفت ریگی به کفششونه

چرا باید به خاطر همچین عرف مسخره و مزخرفی حیای دخترها نادیده گرفته بشه؟ میدونید همین معاینه ساده چه تاثیر بدی میتونه رو روحیه یک دختر بگذاره؟ من که تصورشم برام سخته

از همه این حرفها که بگذریم این معاینه غیر ضروری از نظر شرعی هم مشکل داره
*فراز و شیب بیابان عشق دام بلاست***کجاست شیردلی کز بلا نپرهیزد*
2706