2703
2553
عنوان

در مورد گواهی سلامت دختران قبل از ازدواج سوال دارم!

| مشاهده متن کامل بحث + 81365 بازدید | 217 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
خوب اگه خواستن ببرنش بگه من نمیام...مثلا چه کار میخوان بکنن.....چقدر یه آدم میتونه پررو باشه که بره خواستگاریه یه دختر بعد بگه بیا ببرمت ببینم هنوز دختری یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محبوبه خیلی خوب گفتی

آقایون هزار تا کار میکنن هیشکی نمیفهمه

اما امان از وقتی یه دختری بکارتشو از دست بده
دیگه بدبخت شده
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
خانمهای عزیزم، درسته که این کارها به نظر بعضی ها توهین به حساب میاد اما در جامعه ای که مردها طبق قانون هر ادعایی می کنند و خلافش قابل اثبات نیست، خانمها به خاطر پایمال نشدن حقوقشون باید از این محکم کاری ها بکنند. تازه الان خیلی ها جهیزیه دختراشون را هم ثبت می کنند که فردا داماد ادعایی نداشته باشه.

عزیزم، لازم نیست با خانواده شوهر بری با مامانت پیش متخصص می ری گواهی می گیری، بعدشم می دین آقا داماد امضا کنه. نه خانواده اش خودش.
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم

مامان نی نی جان
*کاربر تایید شده*
1391/2/17 12:59 ب.ظ

با خواستگارش 2ساله دوسته باهم رابطه دارن ولی هیچکی نمیدونه میترسه ببرنش لو بره

وای خاک ...وچوووووووووووک راست میگییییییییییییییی خب پس ببرنش(-=
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
2706