2726
عنوان

چرا بعضیا منفعت طلبن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 19 پست
اولا عزیزم هیچ وقت بخاطر دیگری عوض نشو مگر اینکه انتقاد سازنده ای باشه و خود خودت بفهمی اشتباه بوده ...

ب قول اسی خواهر خونیم بود دوست داشتم باب دلش باشم ک کنارم حس واقعیه خواهر بودن رو پیدا کنه ولی ته همه ی اینا اینطوری کرد میدونی نمیگم عالیم ن‌بدیایی هم داشتم ولی سعی کردم ورژن خودم عالی باشم براش که کنارم حس واقعی خواهر داشتن رو‌تجربه کنه ولی همیشه ی‌ برچسب بهم زد میدونی خیلی دوسش داشتم همیشه بهش میگفتم عین خواهر خونیمی شاید اون چیزی ک تو از خواهر بودن توقع داری نباشم ولی سعی کردم بهترین مدل خودم بشم حدالامکان اشکالاتم رو برطرف کنم ولی خوب مهم نبود واسش و همیشه اونی ک میخواست رو میدید و‌چون‌اونطوری ک مد نظرش بود نبودم همیشه بهم می‌گفت منفعت طلب سواستفاده گر یا اینطور چیزا :) 

بنظرت اگه یک ماه هر روز کسی ک خواهر خونیت میدونیش و ب خاطر مشکلی نمیتونه باهات حرف بزنه رو چک کنی تا ...

هیچی نگو..همین که فهمیدی اونم یکی دشمنت شده برات کافیه...قرار نیست هر کی هر ‌کاری کرد جواب بدی..همین جواب ندادن تو باعث میشه آتیش بگیره.‌‌..

من حسابم ز همه مردم این شعر جداست....من امیدم به خدا و بعد خداهم خداست♡♣°•_•°_•°پادشاه قلبم خیلی دوست داررررم حیف که لجبازی و کینه ای اما مهربون🌬♥️♦️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی نگو..همین که فهمیدی اونم یکی دشمنت شده برات کافیه...قرار نیست هر کی هر ‌کاری کرد جواب بدی..همین ...

هوم میدونی چی برام جالبه اینکه اصلا براش مهم نیست طرف دشمن منه فقط میگه من کاری ندارم شخصیتش بده و فلان کمک نیاز داره باید کمکش کنم درد نیست همچین فکری؟ ک اصلا مهم نباشه براش و فقط هدف و فکر خودش مهم باشه براش؟

هوم میدونی چی برام جالبه اینکه اصلا براش مهم نیست طرف دشمن منه فقط میگه من کاری ندارم شخصیتش بده و ف ...

عزیرم اون خودشو میبینه نه تورو فک میکنه اگه به اون نزدیک شه تو میوفتی دنبالش که نرو اون دشمن منه فلان بهمان..و اصلا کار اینه تو نیابد بیوفتی دنبالش که خودش رو آدم درست و حسابی بدونه 

من حسابم ز همه مردم این شعر جداست....من امیدم به خدا و بعد خداهم خداست♡♣°•_•°_•°پادشاه قلبم خیلی دوست داررررم حیف که لجبازی و کینه ای اما مهربون🌬♥️♦️♥️
2728