2733
2734

انقد حالم بده 

من نامزدم خداروشکر با شوهرم مشکل ندارم برای یلدایی اوردن خدایی شوهرم همه چی خریده بود مرغ ، ماهی ، آجیل و چند نوع شکلات دو هفته پیش هفته ی قبل از یلدا برام یلدایی اوردن خلاصه من امروز با شوهرم رفته بودیم تیوپ سواری اومدم خونه دیدم مامانم شکلاتای من و اجیل و ماهی گذاسته تو نایلون گفتم چیکار میکنی بابام گفت میبریم واسه خواهرت گفتم شوهر من خریده یلدایی من بوده اونوقت میبریت واسه پسر مردم (بابام برگشت گفت از کجا بیارم خرج دوتلتونو بدم منم ظرفیتم پر شده بود گفتم تو کی خرج دادی خوبه شوهرم خرج منو میده نکه یه تیکه جورابم میخریدی وسایلو ورداشتم اوردم تو اتاقم ،انقد اعصابم خورد شد مامان و بابام با صدای بلند گفتن اون پسره هم ولت میکنه او عرضه ی زندگی نداری

چون وسایل یلدایمو تفدیمشون نکردم بی عرضه ام😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا به نامزدت نگی هااااااا😦 

ولی میدادی میبردم عزیزم چه اشکال داره اینجوری شما هم داری به خواهر و پدر مادرت کمک میکنی 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2738
کاش میدادی ببرن 😕 ولی به نامزدت هیچی نگو

واسه چی میدادم ؟ شوهر من از ٧ سرکاره 

شنبه دستشو بریده بود خوبه عمیق نبود وگرنه بخیه میخواست 

تازه شوهر خواهرم چون نظامیه با سوهر من خیلی سرد حرف میزنه

یعنی انقد عقلت کمه که اینا رو میخوای به نامزدت بگی😐😏

پسفردا چماق کنه تو سرت بزنه

خانواده ت اگه بد عالمم بودنا به هیچ عنوان پیش شوهر ازشون بد نگو که آتو دادی دستش دیگه تا عمر داری باید سرکوفت بشنوی

خدا💖 
2706