2733
2734

سلام جغدای عزیزمممم😅 

حالا ک خوابتون نمیاد بیاین عکسای تولد دخترمو ک دیقه نود تصمیم گرفتم بگیرم ببینین🤭

مهمونامون قرار بود ساعت ۱۰ بیان ساعت ۸ با شوهرم در ب در دنبال تم و لباس و اینا بودیم😖 

اولش نمی‌خواستم تولد بگیرم ب جاش دخترمو ببریم شهربازی و واسش اسباب بازی بخریم ولی دلم نیومد واسش تولد نگیرم

الان میزارم

کاربر قدیمی هستم☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولدش مباااارک

همون tani_hatami.  بدون یه لیستی دارم،نمیکنم ریسکی کاری،به موقعش بخشنده ام…. به موقعش عصای موسی ام،به موقعش حرفامم دوستانن،به موقعش اخلاق لوس دارم،ولی اصلا احساسی نیستم…..منننن همیشه بوی خون دوست دارم💎 ادم بدای داستان همه الگومن….05:05🔒
2731

تولدش مبارک 

خدا حفظش کنه عزیزم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2738

عزیزدلم تولدش مبارک🎉

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
2706